Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vücuda göre Tesettür Abiye Modelleri

Vücuda göre Tesettür Abiye Modelleri
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Vücuda göre Tesettür Abiye Modelleri

Kapalı ya da açık giyiniyor olmanız önemli değil. Önemli olan vücudunuzun proporsiyonunu bilip bilmediğiniz. Örneğin büyük omuzlarınız varsa vatkalı ceketler sizi göründüğünüzden kaba gösterecektir. Uzun boyluysanız platform topuklar sizi korkuluk yapacaktır.
Desenli-abiye-model

Bu sebeple giyim tarzınızın vücut yapınıza uyum sağlıyor olması çok önemli. 2016-2017 yılı abiye tarz tesettür modellerinde vatkalar ve pileler geri döndü. En çok kullanılan abiye renkleri mürdüm ve beyaz tonları. Mürdüm rengi genellikle iki parçalı abiye kıyafetlerde kullanılıyor. Rengin koyu olması tek başına bunaltıcı bir tarz yaratabileceğinden dolayı beyaz ile birlikte kullanımı sağlanıyor.

Abiye eteklerde mürdüm renkler hardal sarılarına karşı savaşıyor. En güzel abiye eteler natürel, desensiz, pileli ve kloş olarak forma sokuluyor. Bu tarz eteklerin üzerine genellikle gömlek tercih ediliyor. Gömleğin bir bölümünde etekten bir parça desen kıyafeti hareketlendirmeye yetiyor.

Abiye kıyafette bu kadar natürelliği fazla bulan hanımlar etek kumaşı olarak sateni tercih ediyor. Saten abiye eteklerin koyu zeminlerine etek boyundan floral desenler eşlik ediyor. Etek boyundaki desenlerin renginde ya büstiyer parça ya da gömlek tarzı bluzanlar kullanılıyor.Trend-abiye-model

Bu tarz kıyafetlerde aksesuar olarak altın veya gümüş kolyeler ile iki kolda kalın gold bileklikler tercih ediliyor. Uzun elbise modellerinde sade tarzı canlandıracak ve pozitif enerji sağlayacak farklı ve zıt bir renk mutlaka bulunduruluyor. Sarı ve tonlarında kullanılan etek ve elbise modellerinde siyah deri kemerler revaçta. En çok kullanılan ayakkabı modelleri ise kemer ile aynı renkte platform topuklu ayakkabılar.
Bu tarz kıyafetlerin çanta adayları geniş portföy çantalar. Boydan elbise modellerinde aksesuar kullanımı diğer modellere oranla daha fazladır.

Tesettür giyimin abiye modellerinde birbirine yakın renklerde deri kombinleri de yapılıyor. Keten elbiselerin bel veya biye kısmında kullanılan ince deri detaylar şık ve cool bir görüntü sergileniyor. Beyaz abiye modellerde bazen bütünlüğü sağlamak için ceket kenarlarında gold biyeler kullanılıyor.Açık-Renkli-abiye-model

Bu tarz modeller balık kesim modellerdir. Ceket ise estetik bel kesimli son derece şık ve gösterişlidir. Gold biye detayları siyah ceketlerde de oldukça şık bir görüntü sağlıyor. Normal hayatta ve sokakta etek boyları kaval kemiklerine kadar çıkan tarz elbiseler sene itibari ile yerini bileklerde biten elbiselere devretti. Senenin en trend abiye modelleri yeşil. Yeşil tarzdaki abiyelerin kolları yarasa tarzında ve bel kısmında gold işlemeler mevcut.

Kokoşluktan hoşlanan bayanlar saks mavi tonlarını ve bu tonların üzerinde yer alan beyaza yakın bir renk kullanılarak üretilmiş modellerdir. Abiye pardösü modellerinde tercihler payetli ve parlak kumaşlar yönünde. Bu tarz abiyelerin eşarpları saten veya ipek olarak kullanılıyor.

Eşarp bağlama şekilleri boyun yanından başlayan çiçek detayları ile süslenmiş eşarp bağlama tekniğidir. Tesettür abiyeler ile çok fazla aksesuar kullanılmamaktadır.

Vücuda göre Tesettür Abiye Modelleri Resimleri

Abiye-model

Abiye-modeli

 

Abiye-modelleri

Güzel-abiye

Güzel-abiye-model

Güzel-abiye-modeli

Mavi-trend-abiye-model

Pembe-trend-abiye-model

Renkli-abiye-model

Tesettür-abiye

Trend-abiye

Trend-abiye-model-kombini

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git