Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vücut Tiplerine Göre Pantolonlar

Vücut Tiplerine Göre Pantolonlar
3 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Vücut Tiplerine Göre Pantolonlar

 

vucut-tipine-gore-pantolonlar-tesettur-modellerinde

Bayanların pantolon seçimlerinde en çok dikkat etmeleri gereken vücut tiplerine göre pantolonlar seçmelidirler. Özellikle sporcu ve atletik bayanların kasları olduğundan dolayı bu şekil vücutlara uygun olan pantolon modellerini bulmaları gerekir. Uygun modeller bazen de bulmak zordur. Bunun için de sizler için bu yazıyı yazmak istedim. Kalın bacakları ve kalın basenlere sahip bayanlar ispanyol paça pantolon giymeleri gerekir. Çünkü ispanyol paça bol bir pantolon olduğu için kalın bacaklı bayanları zayıf göstermektedir. Aynı zamanda da bacaklarınızı da uzun görünmesini istiyorsanız ispanyol paça pantolon iyi bir seçim olur.

vucut-tipine-gore-pantolonlarin-secimi-nasildir

İspanyol paça kısa bacaklı olan bayanları uzun göstermeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca kalça ve basenleri de dengeli olarak göstermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Kıvrımlı olan vücut tipleri için ise boru paça pantolon modelleri tavsiye edilir. Boru paça pantolonlar modeller arasında en favori olanıdır. Bu pantolonun hem kotu ve hem de keten model olanı vardır. Eğer bacaklarınızın ince görünmesini istiyorsanız o zaman koyu renkli boru paça pantolonlar doğru seçim olur. Vücudunuza kadınsı şekli vermeniz için de bir yöntem var ve bu skinny adlı kot pantolonlardır. Bu pantolonlar vücudu sarmaktadır.

vucut-tipine-gore-pantolonlar-tesettur-modelleri

Vücut Tiplerine Göre Pantolonlar; Minyon bayanların giymesi gereken pantolonlar düz kesimdir. Minyon tipli bayana uygun olan düz kesim ve ideal olmaktadır. Bu pantolon ile daha fazla dikkat çekmek için de sivri biri topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Gelelim armut vücut tipinde olan bayanların giymesi gereken pantolonların modelini anlatmaya. Geniş kalçalı olan ve geniş bacaklara sahip bayanların seçimini düz kesim modelini kotlardan yana kullanmalıdırlar. En çok armut vücut tipinde olan bayanlar pantolon modellerinin seçiminde çok zorlanırlar. Armut vücut tipinde olan bayanlar kesinlikle boru paça pantolon modellerini giymelidirler. Düz kesim olan kotlar her zaman armut vücutlu tiplerin tercihi olmalıdır. Bu şekilde daha çekici olmanızı sağlayacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

vucut-tipine-gore-pantolonlarin-secimi

Vücut tiplerine göre pantolon seçiminde artık zorlanmayacaksınız. Jean pantolon modelleri ise bayanların vazgeçilmezi pantolondur. Peki herkes giyebilir mi bunun cevabını vereceğiz. Jean kot pantolon her vücut tipli bayanlar giyemez. Geniş kalçalı olan bayanlar ve geniş basenlere sahip bayanlar jean pantolon yerine hafif streç ve bol paça pantolon modellerinden tercih etmelidirler. Jean pantolonların arkasında küçük cepler olduğu için kalçayı daha geniş gösterir. Bu yüzden de kalçası küçük olan bayanların seçimi olmalıdır diye düşünüyorum. Pantolonlar bayanlar için çok önemli ve vücutlarınızı istediğiniz gibi göstermek için bu yazıyı dikkate alınız.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git