Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vurgu Giyim 2014 Yaz Koleksiyonu

Vurgu Giyim 2014 Yaz Koleksiyonu
27 Temmuz 2014 tarihinde eklendi,

Vurgu Giyim Yaz Koleksiyonu

Tesettüre yeni, tekstilde eski bir marka..

Tanıştıralım efendim, “Vurgu Luxury” tesettür giyimine yeni soluk getiren çiçeği burnunda harika bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Yaşam tarzınız eğer şık giyinmek üzerine kurulu ise sizleri detaylarla süslemeye hazırlanan farklı bir firmanın ürünleri ile bir araya getirelim. Bir grup arkadaşın giyim endüstrisi ve sanatları eğitimi aldıktan sonra 18 yıllık tecrübesi ile 2014 yılında Vurgu Luxury ismi ile sektörde yerini aldı. Ortadoğu başta olmak üzere Avrupa’da birçok satış noktasında ürünlerini buluşturan marka ülkemiz de de piyasa da yerini almış olduğu günden bugüne adını vurgulamaktadır.

Vurgu 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri

Bütün kadınları kutsal sayan başka tanıdığınız marka var mı acaba? Mütedeyyin, muhafazakâr ve ölçülü giyinen hanımefendilerin giyim kuşam konusunda en şık, en zarif, en asil kıyafetlere layık olmaları için kolları sıvamış bir markadan söz ediyoruz. Vurgu, elegan bir hayat yaşayan kadınların, kendilerine özgü stil ihtiyaçlarını karşılamak amacını vurgularken, misyonunu kaliteli ve kullanıcı hizmetini ön planda tutacak şekilde kendisine görev saymaktadır.  Siz bayanları seçkin giyinmenizi hedef olarak gören Vurgu Luxury, tesettür giyimini masumiyet ve hicap çizgisinde gören, zarafet ile asaleti sanat ve estetikle buluşturarak sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Vurgu Luxury Yaz Modelleri

Vurgu Luxury Koleksiyonunda Neler Var?

Uzun ömürlü lüks tasarımların adresi Vurgu Luxury, günlük kıyafetlerin yanı sıra şehirli kadınları düşünerek iş ve gece kıyafetleri de üretiyor. Tesettür elbise modellerinin yanı sıra, kap ve pardesü modelleri, uzun tunikler ve abiye elbiselerini koleksiyonlarında görmeniz mümkündür. Kuyruklu tül ve güpür nüanslarından oluşan ayrıntılar sizi baştan yaratacak özelliklerde olup, bir kademe yükseğe taşıyarak olduğunuzdan çok farklı görünmenizi sağlayacak. Kendinizi şımartmak Vurgu’nun sizler için hazırladığı özel dünyası ile başlar, kreasyonunda sıradanlıktan sıkılmış, farklı detaylar arayanlara yepyeni bir soluk getirmiş modeller ile karşılık buluyor. Vurgu sizi hayatınızın yıldızı yapmak için kalitesinden işçiliğine ve kumaşından dikimine kadar tecrübesi ile harmanladığı bambaşka üstün niteliklere sahip ürünleri önünüze serme peşinde olduğunu ifade edebilirim.

Değişim ve gelişim güçlü bir markanın ellerinden çıkmış eşsiz parçalar ile üst düzey stil ve lüks çizgileri bir arada görebileceğiniz tek isim Vurgu Luxury’unun dünyasında hayat buluyor. Piyasaya çıktığı ilk andan bu yana sizlerden tam not alan markanın ürünleri gerçekten görülmeye değer ve tabii Bayramda ne giysem diye düşünüyorsanız Vurgu giyimin tesettür modellerini incelemenizi öneririm.

Vurgu Giyim 2014 Modelleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git