Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yaz Mevsimi için 2 Modern Tesettür Giyim Kombini

Yaz Mevsimi için 2 Modern Tesettür Giyim Kombini
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Yaz Mevsimi için 2 Modern Tesettür Giyim Kombini

Yaz aylarının yaklaşmaya başlamasıyla, yeni yazlık kıyafetlerin alımı da çoğalır. Tesettürlü bayanlara yönelik, yaz sezonun yeni modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Acaba doğru kombin nasıl yapılır? İşte size yol gösterecek bazı ip uçları;

Etnik şal desenli bir tuniğin, doğru kombinlenmesi ile tarzınızı konuşturun

Tesettür giyim kombini, bazı noktalara dikkat edildiği taktirde oldukça güzel görüntüler elde edilmesini sağlar. Turkuaz, bej ve kahverengi renklerden oluşan bir tunik, deseni ve kollarındaki valonlu kesimi nedeniyle, oldukça hareketli bir modeldir. Bu gibi hareketli parçalar, düz renkli pantolon, çanta ve eşarplarla tamamlanır.

Bu tunik kombini; dar ve likralı beyaz pantolonla oldukça şık gözükecektir. Başörtüsü seçiminde bulunurken, bu gibi desenli tunikler için en uygun seçim, düz renkli bir şaldan yana olmalıdır. Turkuaz renginde bir şal, tuniğin desenini daha iyi gösterecektir.

Bu kombine, bej renkli orta boy bir çanta son derece uygun olacaktır. Ayakkabı seçimi ise, yine bej renkte ve topuklu bir ayakkabı tercih edilerek yapılır. Aksesuar olarak ise, kombine farklı bir renk katması nedeni ile, pembe, turkuaz boncuklardan oluşan bir bileklik gayet uygun olacaktır.

Zümrüt yeşili bir abiye elbiseyle, zarafetinizi ortaya koyun

Tesettür abiye kombini, ince detayların gözden kaçırılmaması bakımından, oldukça özenli olunması gereken kombinlerdir. Zümrüt yeşili, kolsuz, yakadan toplamalı, son derece şık saten bir abiye elbise, nasıl kombinlenebilir? Bu tarz zarif elbiseler, düz renklerden oluşuyorsa, üzerine giyilecek gümüş renkli, kısa abiye ceketle kombinlenebilir. Başörtüsü olarak, yine gümüş renginde parlak veya simli bir şalla kullanılır.

Elbise düz renkli ve hareketsiz bir modelden oluştuğu için, taşlı veya simli, gümüş renginde bir portföy çanta kullanılabilir. Ayakkabı olarak ise, gümüş renginde bir zarif topuklu ayakkabı uygun olacaktır.

Elbise şık ve sakin bir model olduğu için, yakasına çiçek figürlü taşlı bir broş takılabilir. İkinci aksesuar olarak ise, taşlı bir bileklik kullanılır. Yakası, üstten toplamalı olduğu için, kolye kesinlikle kullanılmamalıdır.

Zümrüt yeşili ve gümüş renginin hakim olduğu bu kombin ile, zarafetinizi ve asaletinizi konuşturabilirsiniz.

mukemmel-2-kombin ortuluyum-2li-kombin

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git