Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yazlık Şal Modelleri 2013

Yazlık Şal Modelleri 2013
13 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Yazlık şal modellerinde elbette ilk tercih edilen renkler yaz rengine uyumlu olan renklerdir. Canlı olan renklerin daha çok tercih edildiği yaz aylarında 2013 yılında da damgasını vuran şal markaları trendde görülüyor. Birbirinden farklı model ve çizgilerin yer aldığı şal modellerinde Kayra şal modelleri en çok tutulan markalardan biri oldu. Desen ve ipek kumaşlarının dikkat çektiği kayra şal modelleri 2013 yılında tesettürlü bayanların en çok tercih edecekleri markalar arasında.

Yazlık şal modellerinde bu sene kullanılan mor renk, şal modasında bu senenin rengini de belirliyor. Hemen hemen her yaştan bayanın kolaylıkla tercih edebildiği bir renk olması ortak kullanım olarak yaş sınırlamasını da ortadan kaldırıyor. Moda tasarımcılarının her sene değişik şal modelleri üreterek tesettürlü bayanların şal ihtiyaçlarını karşılamaları elbette şal modellerinde yeniliklerin gelmesini de beraberinde getiriyor.

Tesettüre dair sitemizde yaz aylarına yakışır şal modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Modayı yakından takip etmemiz, alışverişinizin kolaylaşması açısından oldukça elverişli olacak. Günlük güncellenen sitemizi ziyaret ederek yeni şal modellerini sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kombininizde ya da diğer giyim şeklinizde kolaylıkla tercih edebileceğiniz ipek şal modellerinin yanı sıra saten şal modelleri ve şifon kumaş şal modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tesettüre dair sitemizin güncellenen arayüzünü her gün ziyaret ederek tesettür modasının son gelişmelerinden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Farklı giyinmek isteyen tesettürlü bayanlar için hazırladığımız yeni giyim modellerini inceleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yazlık Şal Modelleri 2013 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Ravza Nur diyor ki:

  Merabalar

  Sitenizi takip ediyorum ve çok beğeniyorum Alışveriş sitelerinin de tanıtımını yapsanız keşke. ipeksalevi.com gibi veya ipekevi gibi.

  Sizden bilip almak daha iyi olur :)

  Çook Teşekkürler ve İyi Çalışmalar

  1. admin diyor ki:

   Teşekkür ederiz. Dediğiniz konu reklama giriyor ve ücretlidir. Gelen talepleri tabi ki değerlendiriyoruz.

Sayfa başına git