Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yazlık Şifon Pilesel Etek 2013

Yazlık Şifon Pilesel Etek 2013
20 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarının sıcak güneşinin doğmasıyla birlikte etek modellerinde de yeni kumaşlardan üretilen etek modelleri de yüzünü göstermeye başladı. Yaz aylarının sıcaklarında bayanların daha rahat edebilecekleri şifon kumaşlardan üretilen eteklere verilen yeni desen ve çizgiler sayesinde, yaz aylarında rahat ederken bunun yanında, etek modelindeki güzellik sayesinde de şıklıklarını gösterebilecekler. Tesettürlü bayanların da ilgi ile beğenecekleri yazlık şifon pilesel etek modelleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Yazlık şifon pilesel etek 2013 yılında mavi düz şifon etek modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Düz etek seven tesettürlü bayanların bulut mavisi renklerinden oluşan koleksiyona bakmalarında ayrıcalık görünüyor. Daha farklı renklerin bulunduğu düz şifon pilesel etek modellerinde beğeneceğiniz çok sayıda renk seçeneğini de bulabileceksiniz.

Yazlık şifon pilesel etek modelleri 2013 yılında bayanların ilgisini çekecek modellere sahip. En çok tutulması beklenen etek modellerinden biri olan yavruağzı şifon etek modelleri de yine bu senenin trend şifon pilesel etek modelleri arasında yer alıyor. Moda dünyasının yazlık etek modelleri koleksiyonunda tesettürlü bayanların yakından ilgileneceği çok fazla model bulunuyor. Değişik tarz ve stillerin bulunduğu koleksiyonda tesettür dünyasında çok fazla tercih edilecek modelin bulunması, etek alışverişinde kolaylığı da beraberinde getiriyor.

Kemerli şifon pilesel etek modeli de yine yaz aylarının en çok beğenilen modellerinden biri. Tesettür moda tasarımcılarının ilgi ile üstünde durduğu kemerli şifon etek modeli, yaz aylarındaki tercihiniz olacak. Daha çok fazla seçeneğin bir araya geldiği şifon etek modellerini her gün sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git