Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Cut Out Bayan Bot Modelleri

Yeni Sezon Cut Out Bayan Bot Modelleri
17 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Cut Out Bayan Botları Nedir?

Özellikle şu aralar birçok ayakkabı mağazalarında cut out modelinde bayan botlarını görebilirsiniz. Oldukça sıra dışı, asi, rock tarzı bayan bot modellerine benzemektedir. Cut out bayan bot modelleri, kesik tarzda yani bazı kısımları açık şekilde tasarlanmış bayan bot modelleridir. Gerçekten hem bu sene hem de gelecek sene popüler olacak bot modeli olacağını düşünüyoruz. Hatta Milley Cyrus adlı sanatçının da ayağında cut out tarzı bayan bot modellerini oldukça fazla görülmektedir. Yani Avrupa ülkelerinin birçoğundan cut out bayan bot modelleri oldukça popülerdir.

Cut Out Bayan Bot Modelleri Nasıldır?

Cut out bayan bot modellerinin süz taban olmasının yanında topuklu modelleri de vardır. Topuktan vazgeçemem diyorsanız topuklu olan cut out botları tercih edebilirsiniz. Özellikle topuklu modelleri çalışan bayanlarımız için de önerebiliriz. Topuksuz olan modelleri ise spor giyimi seven ya da topuk giymeyen genç kızlarımıza öneririz.

Cut Out Bayan Bot Modelleri Nasıl Kombine Ederiz?

Cut Out botların hem açık hem de kapalı bayanlarımız kullanabilirler. Kapalı bayanlarımız kot etek ve spor eteklerinin altına kullanabilirler. Açık bayanlarımız ise etekleri, taytların ve kot pantolonların altına rahatça kombinlemeniz mümkündür. İşte bu güzel modellerden bazıları şöyledir:

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git