Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

Her geçen gün yeni modelleriyle tesettürlü olmayan hanımların dahi ilgisini çekmeyi başaran tesettür giyim 2015 senesi yeni  sezonu elbise modelleri, bir hayli çeşitli ve şık.
İşte 2015 yeni sezon tesettür giyim elbiselerde öne çıkan  detaylar:

Renkli üst ve sade etekler
2015 tesettür modasında üst kısmı renkli, etek bölümü ise sade elbiseler sıkça karşımıza çıkıyor. Desenlerde kaz ayağından, çiçek motiflerine, otantik çizgilerden geometrik modellere dek farklılıklar, tesettür elbiselerde  geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Kalın kuşaklar
Elbise kumaşından, önde fiyonk şeklinde kullanılabilen kalın kuşaklar, yeni sezon tesettür elbiselerde ön plana çıkıyor. Desenli elbiselerde düz kalın kuşaklar desenlerdeki hareketleri yatıştırırken; desenli kuşaklar sade modellere hareket katıyor. Kalın kuşakların deri detaylı olarak kullanıldığı modeller ise her tesettürlü hanımın giymek isteyeceği zarafette.

Kot Elbiseler
Tesettür modasında 2015 ilkbahar yaz sezonu ile beraber kot ön plana çıkıyor. Kot bol pantolonlar ve tulumlar, kot elbiseler eşlik ediyor. Kot elbise modelleri üst kısmı düğmeli ve bel detaylı modelleriyle ilgi çekiyor.

Panel Elbiseler
Son zamanların gözdesi ve kadınların büyük beğeni ile giydikleri panel elbise modası, tesettür giyimi de etkilemiş durumda. 2015 ilkbahar yaz sezonu ile beraber yanlarda panel kullanılan tesettür elbise modelleri ön planda olacak. Tesettür elbiselerde panel, sokak modasında desenler şeklinde görülürken; abiye tesettür elbiselerde dantel ya da güpür detaylı paneller öne çıkacak.

Dik ve katlama Yaka
2015, tesesettür elbiselerde katlama yakanın yılı olacak adeta. Bunun yanında dik yakanın modası da geçmek bilmiyor. Tesettür modasında dekolte hatlarını tamamen kapatarak tesettürlü hanımlarımıza rahatlık sunan dik yakalar, yine revaçta olacak.
Deri ve Metal Aksesuar
2015 tesettür elbiselerde deri  ve metal aksesuarların özellikle kemer detayı olarak sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanında metal aksesuar yaka detaylarında da yer bulurken deri aksesuar olarak sınır tanımıyor.
Peblum Detaylar
2015 tesettür elbiselerinde iki parçalı modellerde üst kısımda peblumun sıklıkla kullanıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle belini ince ve fiziki formunu daha zarif göstermek isteyen tesettürlü hanımlarımız peblum detaylı şık elbiseleri gecelerde de rahatlıkla kullanabilecek.

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git