Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Modelleri
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi,

Yeni Sezon Tesettür Modelleri

Etiketler:Yeni Sezon Tesettür Modelleri, Tesettür, Tesettür Modası, Tesettür Modelleri, Tesettür Kombinleri, Tesettür Elbiseler

Yeni için yapılan yepyeni tesettür abiye modelleri, tunikler ve şık pardösü modelleri ile bu sene içinde adından sıkça söz ettirecek. Ayrıca Yeni Sezon Tesettür Modelleri her zamanki gibi oldukça şık modern ve trend giysilerden de oluşuyor.

2016 yılı tesettür giysileri için ilk düşünülen daha feminen ruhu yansıtan renklerle bezeneceğidir. Bu nedenle tesettür kıyafetleri de birbirinden değişik modellerle her yıl olduğu gibi bu yıl da adından söz ettiriyor. Bayanlar arasında şıklık yarışları 2016 yılında da sürmeye devam ediyor. Yeni Sezon Tesettür Modelleri yumuşak renklerle bezenecek ve bu nedenle bayanların ilk tercihi olacak. Trençkotlar pardösü modelleri 2016 yılında spor kesimden oluşmakta. Özellikle tesettür trençkotlar ara mevsimlerde daha çok tercih edildiğinden kahve tonları, siyah renkler veya vizon gibi renkler bir hayli trend olması bekleniyor.2016 yılı pardösü modelleri henüz kesinleşmemiş olmasına rağmen genel olarak çizgili veya Osmanlı motifli pardösüler ön planda olacak. 2016 ferace modelleri içinde Osmanlı motifleri veya vav harfi feraceler trendler arasında yer alıyor.

Kare kesim eşarplar ise 2016 yılında oldukça ön planda olacağa ve sık tercih edilenler arasında yer alacağa benziyor.2016 yılında renkli şifon eşarpları da sık sık göreceğiz. Bayanlar kendiliğinden desenli eşarpları da tercih ediyorlar. Yeni Sezon Tesettür Modelleri için tercih edilen renklerin ilk sırasında siyah yer alıyor bu renk için kullanılacak kumaş ise saten olacak. Diğer yıllara göre bu yıl abiye renkleri daha net ve keskin renkler gözde. Saks mavi, pembe, kırmızı renkleri ise trend renkler arasında göreceğiz.  Bunların yanında kahve, gri ve vizon renkler de sık sık göreceğimiz renkler olacak. Büyük firmaların üreticileri ve modelistleri bu yıl olukça sıkı bir çalışmanın ürünlerini piyasaya vermeye hazırlar.

Yeni Sezon Tesettür Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git