Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Gelinlik Modelleri

Her bayan, gelinlikler içinde hem modern hem de zarif durmak ister. Tesettür gelinlikler, son yıllarda model çeşitliliği ile yükselişini sürdürürken, oldukça şık detsaylara da imza atıyor.

İspanyol kollar
Tesettür gelinliklerde tül ya da dantel detaylı İspanyol kollar, en sade modelleri dahi hareketlendiriyor. İspanyol kol, tesettür gelinlikler için oldukça hoş bir kesim. Sadelikten yana tesettürlü hanımlarımız, üst ve etek  tarafı sade gelinlik modellerine boncuk, işleme detaylı, gösterişli İspanyol kollarla zarif bir dokunuş yapılan tasarımlara göz atabilirler.

Boncuklar ve İşlemeler
Tesettür gelinlik modellerinde üst kısımda boncuk işlemeleri  hem modern hem de oldukça şık duruyor. Tesettür gelinliklerde genellikle üst bölümde kullanılan işlemeler, gelinlikleri sadelikten kurtarıyor.

Kuyruklu Evaze Modeller
Tesettürlü hanımlarımız üzerinde oldukça modern görünen ve tesettürün ağırlığını A tipi etekle yatıştıran evaze gelinlik modelleri, kuyruklu k0onseptleri ile göz kamaştırıyor. Kuyruklu evazeler saten gelinliklerde ise kesinlikle çok modern ve çok daha hoş.

Gösterişli duvaklar ve Gelin Başları
Yeni sezon tesettür gelinliklerde duvak işlemeleri ve başlıklarda gösterişli taş süslemeler gözlerden kaçmıyor. Tesettür gelinliklerde dikkati yüz bölgesine yoğunlaştırıp vücuttan uzaklaştıran gösterişli gelin başı ve duvaklar, tesettür gelinlik modasına ayrı bir hava katıyor.

Prenses Modeller
Tesettür gelinlik prenses modeller, genellikle belden kuşak detayı ile kabarıyor. Eteklerde fırfırlar, katlar ve çiçek detayları kullanılan kabarık modeller, özellikle orta boylu, düzgün fizikli ve genç tesettürlü hanımlarımızın tercih edeceği tasarımda.

Balık Etek Tesettür Gelinlikler
Gelinlik modellerinde hızla yükselen balık etek  formları, tesettür şıklığına uyarlanan tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Tesettür balık etek gelinlik modelleri genellikle basen bölgesi  dar hanımların tercihi. Normal giyimde basen bölgesini sararak diz bölgesinde açılan balık etekler, tesettür gelinlik modellerinde baseni sarmadan düz formda gelerek, diz hizasında açılıyor.  Balık etek tasarımlı sade gelinlikler, kuyruk detayı ile hareketlendirilerek oldukça gösterişli bir hale getiriliyor.

Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git