Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yılın Tesettür Trendleri

Yılın Tesettür Trendleri
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Yılın Tesettür Trendleri

Gün geçtikçe Türk kadını da diğer müslüman kadınlarda olduğu gibi tesettürün kadın üzerinde daha zarif durduğu konusunda hemfikir. Artan bu düşünceler sebebi ile de her yıl tesettür sevenler için harika defileler ve kıyafetler düzenleniyor . Aslına bakılırsa kapalı giyinen bir kadın diğer giyim tarzlarına göre daha şık ve alımlı giyiniyor . Her şeyden önce modayı takip ederek yılın ve hatta günün trendlerini yakalamayı başarıyor . Bu yılın trendleri de daha önceki yıllara bakılırsa daha renkli ve cıvıl cıvıl bir görüntü sergiliyor . Özellikle yaz renkleri oldukça güzel ve göz alıcı olması ile birlikte , renklerin ahengi sanki kumaş üzerinde dans ettiriyor hissi yaratıyor kadın ruhunda . İnsan tesettürlü değilse bile sırf bu renkleri üzerinde taşımak için tesettürlü olası geliyor .

Yeşil Renk Trend Kombin

Yeşil Renk Trend Kombin

Bu seneki renklerin ana temasını sarı oluşturuyor ama bakılacak olursa sarının üzerine bir çok renk uygulaması ile oluşturulmuş eşsiz desenler önceliği eşarplar olmak kaydı ile kadını bir çiçek gibi süslerken iki bin on altı baharının en şık ve göz alıcı kadınlarının tesettürlü kadınlar olacağını da müjdeliyor . Eşarplar bunun dışında rengarenk olarak sergilenirken bu sene daha çok çerçevesiz modeller öne çıkıyor . sade eşarp sevenler de unutulmamış tabi . Sade bir rengin üzerine oya gibi döşenmiş desenler sanki bir rüya gibi görüntüsü ile kıyafete hoşluk katarken kadının asil duruşunun en güzel yeri başından başlıyor .  Söylemeden olmaz diye düşünürken bu sene temalı , İstanbul baskılı eşarplar en çok satanlar arasında yerini aldı bile .     Her sezon yerini koruyan geometrik desenli eşarplar yine bu sezonda yerini koruyacaktır . Birbirleriyle uyumlu olduğu kadar zıt duran renklerinde yine bir arada kullanılması gerçek bir görsel şölen sağlarken , tesettürlü hanımlara da giyim konusunda daha çok seçenek sağlıyor . Pudra renkli , sulu boyayla boyanmış gibi duran eşarplarda yine hanımların en çok kullandıkları tercihler arasında . Bu senenin İlkbahar Yaz kreasyonu Kışa oranla biraz daha çabuk hazırlanmış olmasına karşın , kapalı hanımlara istediğini de büyük ölçüde sağlıyor bir anlamda . Uyumun kadınlar için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya gerek yok bunu artık herkes biliyor . Bu sebepten tesettürlü hanımlar çok renkli ve zıt renkli eşarpları bir arada kullanırlarsa her kıyafet için ayrı bir eşarp aramak zorunda da kalmayacaklardır .

Yılın Tesettür Trendleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git