Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yüz Gerdirme

Yüz Gerdirme
20 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Yüz Gerdirme

yuz-gerdirme

Yüz germe ameliyatları steril ameliyathane ortamlarında gerçekleşmekle birlikte anestezi altında olmaktadır. Estetik cerrahi uzmanı tarafından gerçekleştirilen bu operasyonlarda başlangıçta yağ enjeksiyonları kullanılmaktadır. Hastanın şikayet ettiği bölgeden alınan yağ dokusu hastanın ihtiyacı olan bölgesine enjekte edilmektedir. Bununla birlikte yüz gerdirme işlemleri alt ve üst göz kapağı cerrahisini kapsamakta olup, operasyon sırasında hastanın kendine ait özgün görüntüsünün bozulmamasına dikkat edilmektedir. Yüz germe operasyonlarında seçeceğiniz doktorun iletişiminin iyi olması ve işinin ehli olması da oldukça önemlidir. Üst yüz bölgesinde sorun yaşayan hastalar için ise yüz germe operasyonları kaş kaldırma ve alın germe işlemleri şeklinde gerçekleşmektedir.

yuz-gerdirme-nasil-yapilir

Yüz germe işlemi neleri kapsar? Kadınların özellikle son yıllarda oldukça sık tercih ettiği yüz germe operasyonları şikayet edilen bölgeye göre farklılık göstermektedir. Kulak önünden başlayarak kulağın arkasından dönen ve buradan saçlı derisinin içerisine kadar uzanan bir kesi yardımıyla cilt kaldırılması işlemine tam yüz germe operasyonları adı verilmektedir. Eğer boyun ve gıdı kısımlarında da bir yağlanma ve sarkma söz konusu ise vaser liposuction yardımı sayesinde bu bölge de yağlardan temizlenebilmektedir. Yaklaşık 3-4 saat kadar süren yüz gerdirme işlemi eğer göz kapağı cerrahisi de uygulanacak ise 5-6 saat kadar sürmektedir. Operasyon sonrasında şişlik veya morluk görmeniz ise oldukça doğaldır.

yuz-gerdirme-neden-yapilir

Operasyondan 3 ay kadar sonra istediğiniz güzel ve genç yüz görünümüne sahip olabilirsiniz. Her zaman dinç ve güzel görünmek isteyen kadınların en büyük şikayetleri arasında kırışıklık yer alır. Yaşlanma ile beraber her bireyde gerek yüz bölgesinde gerekse de el, boyun, vücut gibi birçok bölgesinde sarkmalar ve ya kırışıklıklar meydana gelir. Kadınlar ise aynaya baktıklarında kendilerini her zaman güzel görmek ister. Bu nedenle günümüzde birçok kadın yüz gerdirme operasyona başvurarak istedikleri genç yüz hatlarına tekrar sahip olabilmektedir. Hastanın şikayet ettiği yüz bölgesine göre birçok şekilde yapılan yüz germe ameliyatı oldukça başarılı bir şekilde sonuç vermektedir.

yuz-gerdirme-nedir

Her geçen gün tercih edilme oranı artan yüz germe operasyonları sayesinde kadınlar artık daha genç görünebilmektedir. Çoğunlukla 50 yaş ve üzeri bireylerin tercih etmiş olduğu yüz gerdirme operasyonları yağ enjeksiyonu ile gerçekleşir. Hastanın rahatsız olduğu bölgesinden alınan yağ dokusu, ihtiyacı olduğu bölgeye enjekte edilmektedir. Hastanın tercihi ve ihtiyacı doğrultusunda kaş kaldırma veya alın germe gibi operasyonlar da yapılabilir. Tam yüz gerdirme operasyonları hastanın kulağının önünden başlanılarak, kulak arkasından dönen ve saçlı derisinin içerisine kadar giden bir kesi yardımıyla cilt kaldırılması şeklinde olur. Eğer hastanın boynunda herhangi bir şikayet veya sorun yoksa iz kulak önünde de bırakılabilir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git