Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yüz Germe Ameliyatı

Yüz Germe Ameliyatı
19 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Yüz Germe Ameliyatı

yuz-germe-amaliyati-

Son yıllarda estetik operasyonları, eski günlere göre oldukça fazla rağbet görmektedir. Bildiğiniz gibi yaşlanmaya bağlı etkilerden kurtulmak, kırışıklık ve çizgileri ortadan kaldırabilmek için bazı estetik işlemlerine tabi tutulmanız gerekmektedir. Bu bahsedilen estetik işlemler, cerrahi müdahale gerektiren ya da gerektirmeyen hallerde uygulanabilir. Eğer ki kalıcı ve kesin bir sonuç elde etmek istiyorsanız, uzman bir cerrah tarafından uygulanacak olan cerrahi müdahale, sizlere sağlam bir etki bırakabilecektir. Eğer ki ameliyat işlemlerinden ve iyileşme sürecinden korkuyorsanız yine hyalüronik asit ile enjekte yöntemi tercih edebilir, uzun süreli bir etki alabilirsiniz. Elbette ki birkaç yıl sonra asit etkisini yittirerek, tekrar işlem yapılması gerekebilir. Bu yazımızda yüz germe ameliyatı ve sonrası hakkında bazı diğer bilgilere de yer vereceğiz.

?????????????????????????????????????

Son yılların en çok konuşulan ve tercih edilen estetik cerrahi uzmanlıklarından biri de yüz germe işlemidir. Yaşlanma ile birlikte birçok bölgemizde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Güzelliğine ve görünümüne her zaman özen gösteren kadınlar ise yüz ve boyun bölgelerinde meydana gelen bu kırışıklıklarından oldukça rahatsız duydukları için artık yüz gerdirme işlemleri sayesinde kurtulabilmektedir. İstediğiniz genç görünüme kavuşmak artık yüz germe operasyonları ile birlikte çok daha kolay gerçekleşmektedir. Görünümünden memnun olmayan ve yüzündeki kırışıklıklardan şikayet eden her kadın yüz germe ameliyatları ile birlikte istediği yüz hatlarına sahip olabilmektedir. Ameliyat için dikkat edilmesi gerekenler Eğer ki ameliyat sonrası iyileşme süreçlerinin iyi olması isteniyorsa, tercih edilecek olan merkezde kesinlikle aşağıda yer alan şartlara dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Çünkü aşağıda yer alan şartlara uyulmaz ve dikkat edilmez ise enfeksiyon ve ciddi ağır sonuçlar meydana gelebilmektedir.

yuz-germe-amaliyati-neden-yapilmali

Cilt sorunlarından kurtulmak ve cildinize sağlıklı bir operasyon sunmak için şu bilgilere göz atmanızda fayda var.

• Estetik merkezinin, operasyon uygulanacağı ortamın steril ve hastane şartlarına uygun olması gerekiyor

• Yine ortamın yanı sıra kullanılacak ameliyat malzemeleri ve eşyaların da tamamen steril ve sağlık şartlarına uyum içerisine olması sağlanmalıdır

• İşlemi uygulayacak olan estetik uzmanı, cerrah unvanı almış ya da uzman bir doktor olması gerekmektedir

• Daha sağlıklı yüz germe ameliyatı isteniyorsa eğer, merkezde bulunması gereken bir cilt uzmanının, cilt analizlerini yapması önemlidir.

• Operasyon başlamadan önce ki hafta, planlar yapılmalı, yüz belirli bir plana göre çizilmeli, ameliyatın hangi noktalarda ne etkiler sunacağı hasta ile görüşülmelidir. Tüm etkiler ve sonuçlar hasta ile görüşerek, ortak bir karara varılması gerekirken, siz hastaların da bu özelliklere dikkat etmesi gerekiyor.

yuz-germe-amaliyati

Ameliyat sonrası Kısaca, yüz germe ameliyatı sonrası;

• Düzenli olarak pansumana gidilmeli ve doktor tavsiyesine uyulmalı

• Bir hafta dinlenmeli ve sonrasında iş hayatına dönülebilir

• İlk ay güneş ışınlarından ve egzersizlerden kaçınmak gerekmektedir

• Darbelere karşı korumanız sağlık açısından önemlidir

• 2-3 hafta sakal tıraşı tercih edilmez

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git