Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Her Zevke Göre Tesettür Gelinlik Modelleri

Her Zevke Göre Tesettür Gelinlik Modelleri
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Her Zevke Göre Tesettür Gelinlik Modelleri

Hayat güzelliklerle doludur. Bu güzelliklerden biri de sevdiğin, anlaştığın bir kişiyle tanışarak, evlenmek ve mutlu bir yuvanın ilk adımını atmaktır. Her genç kız bunun hayalini kurar ve doğru insanla tanıştığı zamanda bu heyecanla süreç başlar. Bu dönemde genç kızlar hayalini kurdukları düğünün ve gelinliğin hazırlığına başlarlar. Her hanımın hayalinde kurduğu bir gelinlik modeli vardır. Bu kimi zaman kabarık etekli gösterişli bir gelinliktir kimi zamanda daha sade ve balık kesim bir gelinliktir.

Tesettür modası da son yıllarda oldukça gelişmiştir. Hem giyimde hem de gelinlik sektöründe artık tesettür giyimde birçok değişik model ve kesimde kıyafetler bulunmaktadır. Gene gelin adayları içinde tesettür modacıları birbirinden güzel ve özel modeller hazırlamaktadır. Tesettür giyimde her zevke uygun model bulmak mümkündür. Gösterişli modelleri seven tesettürlü hanımlar için kabarık etekli taş işlemeli modeller bulunmaktadır. Gene aynı şekilde altın ya da gümüş işlemeli gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Özellikle bu yaz kemer kısımları gümüş işlemeli gelinlik oldukça revaçtadır. Gene bunun dışında gelinliklerde dantelli modelleri seven gelin adayları için tamamen dantel ya da kısmen dantel gelinliklerde bulunmaktadır. Aynı zamanda kol ya da etek kısmı tüllerle kaplı tesettür gelinlik modelleri de mevcuttur. Daha sade giyinmeyi seven tesettürlü hanımlar içinse boncuk ya da inci işlemeli zarif gelinlik modelleri de vardır. Ayrıca fransız güpür işlemeli dantelli gelinliklerde sade ve zarif görünmek isteyen tesettürlü hanımlar için ideal bir seçimdir. Gelinliklerde rahatlığa önem veren hanımlar içinse bu yaz 70’ler modası nedeniyle kıyafetlerde görülen bohem tarz uygun olacaktır. Bohem tarz gelinliklerde salaş bir görünüm ve püfür püfür kumaşlar tercih edilmektedir. Değişik kesim seven hanımlar içinse gene balık kesim gelinlikler ya da yarasa kol gelinlik seçenekleri bulunmaktadır. Gelinliklerde artık günümüzde sadece beyaz renk kullanılmamakta beyaz rengin yanında krem ya da kırık beyaz da kullanılmaktadır. Klasik gelinliklerden bıkan tesettürlü hanımlarda beyaz renk yerine krem ya da kırık beyaz kullanabilirler. Gene aynı şekilde istediği tarzı bulamayan hanımlarda birkaç tarzı birden birleştirerek kendi gelinliklerini tasarlayıp, özel olarak diktirebilirler.

Görüldüğü üzere, artık tesettür giyimde tesettürlü hanımların her türlü zevk ve isteklerine göre gelinlik modelleri bulunmaktadır.Tesettürlü hanımlar bu gelinlik modelleri arasından istedikleri gelinliği seçerek düğünlerinde şıklığı ve zarifliği yakalayabilirler. Bu özel gecede her gelinin gecenin en güzel hanımı olma hakkı vardır ve bu doğru yapılan gelinlik seçimiyle mümkündür.

Her Zevke GöreTesettür Gelinlik Modelleri Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git