Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Zincirli Askılı Çantalar

Zincirli Askılı Çantalar
27 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Bayanların aksesuar olarak en çok kullandıkları malzemelerden biri çanta’dır. Çantalar, her bayanın kendi kıyafetine özgü, zevkine has kullandıkları modellerden oluşur. Mesela kırmızı bir elbisenin üzerine turkuaz zincirli çanta iyi gider. Ya da kombin yaparken siyah tunik üzerine beyaz zincirli çanta düşünebilirsiniz.

Çanta modelleri, her sene değişen modelleriyle bayanların aksesuar dünyasını süslüyor. Bunun yanında bir de kendine özel çantaları tasarlayan bayanlar da yok değil. Mesela eskimiş kot pantolonlarını kesip çanta haline getirdikten sonra, üzerine süslü işleme geçiren bayanların sayısı da az değil. Ama yine de son zamanların en trend moda çantaları, zincirli çantalardır diyebiliriz.

Zincirli askılı çanta modelleri, hemen hemen her kıyafete rahatlıkla uyum sağlar. İster özel gecelerde giyilen abiye modelleri olsun, ister günlük giyilen kıyafetlerde olsun, kısaca hangi kıyafeti giyerseniz giyin, zincirli askılı çantalar vazgeçilmezdir.

Tesettürlü bayanlarda da son zamanlarda zincirli askılı çantalar moda oldu. Özellikle ferace giyen bayanların hem ağırlık olmaması bakımından hem de kullanış bakımından tercih ettikleri çanta modelleri zincirli çanta modelleridir. Kapalı bayanların da kendilerine özgü özel yapım çanta modellerinde zincir ve askı kullanmaları da dikkatlerden kaçmayan bir detay.

Biz de tesettür sitesi olarak zincirli askılı çanta modellerinden oluşan bir koleksiyon hazırladık sizler için. Zevkinize hitap eden çanta modelleri, ya da daha değişik fikir sunabileceğiniz çanta modelleri biraz daha kendinize has kılarak kullanabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git