Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Zühre 2013 Pardesü Modelleri

Zühre 2013 Pardesü Modelleri
16 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Pardesü dünyasının tecrübeli markalarından biri olan ” Zühre Giyim “ 2013 yılına özel pardesü modelleri ile tesettür dünyasına imzasını attı. Farklı stil ve imajlarla göze çarpan pardesü modelleri ile 2013 yılında bayanların kendilerini daha şık hissedecekler. Tasarım harikası 2013 pardesü modellerinde en çok göze çarpan belirgin özelliklerden biri de sade pardesü modeli. 

Zühre 2013 pardesü modelleriyle büyüleyici etki bırakarak, tesettürlü bayanların ilgi odağı oldu. Farklı model ve tasarımların tesettürlü bayanlara sunulduğu markada birbirinden farklı stiller 2013 yazında sizi bekliyor. 

2013 pardesü dünyasında diğer markalardan farklı modeller tasarlayan zühre, sizin de çok beğeneceğiniz farklı desen ve stillerden oluşan pardesü modellerini alıcılarına sundu. Siz de sitemiz üzerinden markanın çeşitli pardesü modellerine bakarak mağaza alışverişini kolaylaştırabilirsiniz.

Tesettür modasına dair son gelişmeleri hızlı bir şekilde ziyaretçilerine sunan sitemizden ayrılmayın. Moda dünyasının son gelişmelerinden ilk haberdar olan siz olun.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git