Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Zühre Pardesü İlkbahar Yaz Modelleri 2014

Zühre Pardesü İlkbahar Yaz Modelleri 2014
26 Mart 2014 tarihinde eklendi,

Tesettür modasının en gerekli ürünlerinden olan pardesüye yeni çizgiler kazandıran bir markadan söz edeceğiz. Zühre, tasarımları, yaratıcı fikirleri, inceliği, sadeliği ve zarifliği ile modanın popüler markaları arasındadır. 2004 yılında sektöre adım attığı günlerden bu yana, kap, pardesü ve manto üzerine bayan kullanıcılara doğrudan hitap etmektedir.

2014 İlkbahar Zühre Modelleri

Dış giyime özgün, feminen ve yalın çizgiler getiren firma, kısa sürede bayanların sevilen markası haline gelmiştir. İhracat gücüne sahip marka üretim tecrübesi ve kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturmayı ilke edinmiştir. İş gücü ile ülke ekonomisine sağladığı katkılar tartışmasız farkını ortaya koymaktadır. Değişime hızlı ayak uydurabilen az firma olduğunu önemle hatırlatır, bu bilgi birikimi ve işbirliklerinin ürünlerini kullanıcılarına doğru şekilde sunduğunu belirtmeliyiz.

İlkbahar Zühre Pardesü Modelleri

Zühre Pardesü’nün 1.000.000’dan fazla tüketiciye ulaşabildiğini biliyor muydunuz?

Zühre 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri

Sezonda beyazları ön planda tutan sadelikten şaşmayan Zühre, mint,  bebek mavisi, denim, marin ve pudra rengi tonlarını yeni koleksiyonda görmekteyiz. Bağcıklar, nervürler, bantlar ve düğmeler ile hacim kazandırdığı pardesüler hem sportif hem de modern bir imaj kazanmış. Pardesülerde ki dar kesimler kimilerini rahatsız edecek kimilerini memnun edecek niteliklerde olduğunu da belirtmeliyiz. İlkbahar ve yaz için kombinlemesi kolay olan modeller hazırlamış olan Zühre, mevsim boyunca sizi hafif ve serin tutacağa benziyor. Bu güzel markanın sizler için kataloğundan beğendiğimiz naif 2014 pardesü modelleri İlkbahar için sizleri bekliyor.

En Şık İlkbahar Zühre Pardesü Modelleri Kataloğu 2014

 

Kış koleksiyonunu hatırlamak isteyenler için sizlere http://www.ortuluyum.com/zuhre-pardesu-2013-2014-sonbahar-kis-koleksiyonu/ Zühre modellerini takdim ederim.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git