Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Haşema Modelleri

2013 Haşema Modelleri
13 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarının gelmesiyle deniz keyifleri de yakın bir zamanda başlar. Ancak tesettürlü bayanların deniz keyfi yaşaması biraz daha zordur. Bu yüzden tesettürlü bayanlar için haşema şartı vardır. 2013 yılında tesettürlü bayanların deniz keyfi yaşayabilmeleri için farklı markalar, tesettürlü haşema modellerinde yenilik yaptılar.

2013 haşema modellerinde renk tercihinin olduğu gibi, bunun yanında bir de suya karşı daha dayanıklı ve ıslanmaz özelliklerinin de olması dikkatleri çekiyor. Denizde iken haşemanın yapışmaması ve tesettürlü bayanların daha rahat denizde yüzmeleri için önemli olan ıslanmaz özellikli haşema modellerini bu sene artık çok kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tesettür modellerine dair aradığınız bütün modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz sitemize girerek giyim modellerini bulabilirsiniz. Farklı markaların haşema modellerinin yanı sıra, diğer giyim modellerini de kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret edin. Modadan ilk haberi siz alın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git