Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Derimod Çanta Modelleri

2015 Derimod Çanta Modelleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

2015 DERİMOD ÇANTA MODELLERİ

Her kadının asla vazgeçilmezi olan, hatta son yıllarda kıyafetin ona göre seçildiği ve uygulandığı, dolaplarda özel bir yere sahip olan başlıca aksesuar elbette çantalardır. Bu konuda çok yoğun ve özel bir meraka sahip olan kadın sayısı oldukça da fazladır. Çünkü hepimiz için çantalar; kıyafetin en büyük göstericisidir. Aynı zamanda bizim tarzımızı da ifade etmemizi sağlarlar. Doğru ayakkabı ve aksesuar seçimine ek olarak, elbette doğru giysiler ile de kombin edilmeliler.

Özellikle bazı büyük markaların her sezon nasıl bir model çıkaracağı ve hangi renkleri kullanacağı, çantaların boyutları, modelleri çok merak ile beklenen bir durumdur. Bu yazımızda da sizlere 2015 derimod çanta modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Böylece bir yere giderken en doğru kombini yapabilir ve bu sene ki çanta alışverişlerinizde en doğru tercihlerde bulunabilirsiniz. Eh ne de olsa çantalar hepimiz için çok önemli değil mi?

Bu sezon çanta modellerinde aslında sadece büyük çantalar yer almıyor. Uzun zamandır çok kullanılan ve hem rahatlığın hem de şıklığın sembolü haline gelen büyük çantalar yerini az da olsa küçük çantalara da bırakıyor. Sadece siyah ya da kahverengi olarak da değil, aynı zamanda klasik bir renk olan bordo da bu sene ki çantaların başlıca renklerinden biri.

Yine geçen sene ki modaya uygun olarak bu sene de bazı çantalarda püskül detayı görmekteyiz. Sarı ya da gümüş renklerde küçük tokalar, fermuar detayları da yine tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Elbette ki çantanızın görünümü olarak kalitesi de çok önemlidir. Hele de deri bir çantadan bahsediyorsak; o derinin yumuşaklık kalitesi, iç astarının sağlamlığı da oldukça önemlidir. Bazen satın aldığımız bir kıyafeti sadece bir kez giyebiliriz. Hatta bize uygun değilse ayakkabıda bile bu hataya düşebiliriz. Ama söz konusu olan şey çantalar ise; onları bir kez kullanmamız asla mümkün değildir. Dolabımızda onlara özenle yer açar ve sezon boyunca da göz bebeklerimiz yapmaya hazırızdır. Umarız çantalarınız konusunda sizi doğru anlayabilmiş ve 2015 derimod çanta modelleri konusunda da bilgi verebilmeyi başarmışızdır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git