Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Etek Modelleri

2015 Tesettür Etek Modelleri
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Etek Modelleri

2015 Tesettür Etek Modelleri bu makalemizde detaylı bir şekilde incelenmiştir.

Tesettür Abiye Etek Modelleri
Tesettür modasında iki parçalı abiye giyim, son yıllarda bir hayli revaçta. Takım ya da iki parçalı abiyeler, kilo problemli olan hanımlarımızı daha zarif ve ince gösterdiği için, büyük bedende özellikle tercih ediliyor.

Abiye eteklerde 2015 senesinde modeller, desenler ve renklerin çeşitlendiği gözlerden kaçmıyor. 2015 Tesettür modasında abiye eteklerde göze çarpan  çizgiler şu şekilde…

Tesettür modası güpürden vazgeçmiyor
Güpür detaylı abiye etekler bir hayli gösterişli. Güpür detayı eteklerde ya da bel ağzında kullanılabiliyor. Ayrıca güpür etekler, güpür detaylı gömlekler ve   topuklu ayakkabı  ile abiye çantalarla  rahatlıkla kombinlenerek tesettürlü hanımlarımızı gecelere hazırlıyor.

Bu makalede 2015 Tesettür Etek Modelleri hakkında bir çok şeyi bulabilirsiniz.

Jakarlı tesettür etekler
2015 tesettür eteklerde jakarlı modellerin de hatırlı sayılır bir yeri var. Kendinden desenli jakarlı kumaşlar, tesettür eteklerin çan tipi modellerine hareket katıyor. Jakarlı etekler hareketli modeller olduğundan da daha sade üstler istiyor.

Kenar detaylı tesettür etekler
Tesettür abiyelerde kenar detayları, etekleri gecelere uygun modeller haline getiriyor. İşlemeli, boncuklu, taşlı, parlak ya da deri kenar detayları,  şık tesettür abiyelerde en çok  tercih edilen modeller olacak gibi görünüyor. Kenat detaylarının renk ya da desenine uygun gömlek ve bluzlar tesettür abiyeleri tamamlarken; kenar detaylı modeller de ayakkabılar da kenar  detayına uygun renklerde seçilerek şık  bir kombin yaratılabiliyor.

Peplum detaylı abiye etekler
Tesettür abiye giyimde abiye eteklerde peplum detaylar, gösterişli parçalar haline geliyor. Peplumda güpür gibi detaylarla işlemeler kullanılarak, eteğe hareket kazandırılan modeller,  sade üstler ve gösterişli ayakkabılarla rahatlıkla tamamlanabilir.

Abiye balık etekler
Tesettür modası, son yılların revaç parçası balık etekleri de kendince yorumlamayı başardı. Balık eteklerde vücudu sarmayan ancak model olarak balık etek  formu verilmiş abiyelerin etek kısımlarında katlar, süslemeler, pileler  göz kamaştırıyor. Sade gömlek ya da bluzlarla gösterişli balık etekler kombinlenirken, sade ve tek renk balık etekler ile de dantel detaylı bluzlar, güpürlü gömlekler oldukça hoş bir hava yaratıyor.

2015 Tesettür Etek Modelleri resimleri aşağıda sergilenmiştir.

2015 Tesettür Etek Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git