Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Mayo Modelleri

2015 Tesettür Mayo Modelleri
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Mayo Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz mevsimi açıldı. Bu nedenle sıcak havalarda serinlemek için deniz kenarlarına ya da tatil beldelerine gidiş hızlandı. Bu tatil dönemlerinde hanımları da tatlı bir telaş sarar. Tüm yılın yorgunluğunu ailecek tatilde atmak için hazırlıklar ve alışverişler başlar.  Tatil alışveriş listeleri oluşturulur ve bu listelerin en başında da mayolar yer alır. Çünkü mayolar tatilin olmazsa olmaz kıyafetleridir.  Son yıllarda mayo modası oldukça gelişmiştir ve her yaz yeni modellerle bu ürün yelpazesi de durmadan gelişmektedir. Böylece her zevke ve tarza uygun mayo modelleri bulunabilmektedir. Aynı şekilde tesettür modası da gün geçtikçe geliştiği için mayo sektörü de gelişmekte ve artık tesettürlü hanımlarımız için birbirinden değişik model ve renkte mayolar, haşemalar üretilmektedir. Üstelik moda tasarımcıları en son moda trendlerini mayolara ve haşemelara aktarmakta ve böylece tesettürlü hanımlarımız tatilde de çok şık olabilmektedir Peki 2015 yılında nasıl mayo ve haşema modelleri olacak? 2015 yılının mayo trendleri neler olacak ?

2015 Yaz aylarına baktığımızda her şeyden önce mayo ve haşemalarda canlı renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Hanımlarımızı deniz havasına sokacak mavinin her tonu, güneşin sarı ve turuncu tonları ve nar çiçeği lila gibi canlı renklerin mayolarda ve haşemalarda olduğu görüyoruz. Mayo ve haşemalarda desen olaraksa  çiçek, çizgi, puantiye ve kare desenlerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun dışında çapa desenli, deniz motifli haşemalara da rastalamak mümkün oluyor. Tesettürlü hanımlarımız için kapalı mayo, yarım kapalı mayo gibi seçeneklerde bulunuyor. Yarım kapalı mayoyu tercih edenler için bu yaz özellikle fırfır modasının olduğunu hatırlatıyoruz. 2015 yazında altın ya da gümüş işlemeli mayolarda oldukça revaçta oluyor. Gene bu modellerin yarım kapalı mayo modellerini de bulabiliyorsunuz. Mayolar kadar aksesuarlarda deniz kenarında şık olmanızı sağlıyor. Bu nedenle sadece mayonuzu değil aksesuarlarınızı da düşünmeniz gerekiyor. Bu yaz plajlarda büyük geniş plaj çantalarının moda olacağını unutmayınız. Bu çantalardan özellikle çiçek desenli olanları oldukça popüler oluyor. Gene plajların diğer bir trendi de geniş şapkalar oluyor. Bu şapkalar hem sizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor hem de hoş görünmenizi sağlıyor. Gene bu yaz renkli güneş gözlüklerinin oldukça moda olduğunu unutmayınız. Bu rengarenk gözlüklerle mayonuzu kombin edebilir ve güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Yaz aylarında şık olmak isterseniz ayrıca vücut tipinize uygun mayo seçmelisiniz. Örneğin kilo probleminiz varsa tayt modelli mayolar yerine haşema gibi daha bol modelleri tercih etmelisiniz. Görüldüğü üzere tatilde deniz kenarında şık ve zarif olmak bir bütünlük ister. Mayo seçiminden aksesuarlara kadar her şey uyum içinde olmalıdır. Bu nedenle tatil alışverişinize çok önceden çıkmalı ve muhakkak kafanızda bir kombin oluşturarak alışverinizi tamamlamalısınız.

2015 Tesettür Mayo Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git