Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Tulum Modelleri

2015 Tesettür Tulum Modelleri
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Tulum Modelleri

Tesettürlü hanımlarımızın rahatlıkla kullandıkları, bol kesimleri ile vücut hatlarını kapatan tulum modelleri, abiyelerden gündelik kullanıma dek her ortama uygun tasarımlar sunuyor.

2015 tesettür tulumlarda ilkbahar yaz sezonu ile birlikte hangi detaylar öne çıkıyor?

Deri Kuşaklı Tulumlar
Deri ve kalın kuşaklar, elbiselerde olduğu gibi 2015 senesinde tesettür tulumlarda da karşımıza çıkacak. Belde fiyonk olarak da bağlanabilen kalın kuşaklar, desenli elbiseleri yatıştırırken, sade modellere hareket katıyor.Tulum kumaşından kalın kuşakların da kullanıdığı modeller göze çarpmakla beraber, 2015 tulumlarda kalın kuşak daha çok deri detay olarak  tercih edilmiş .

Etek-Pantolon Tulumlar
Tesettürlü hanımların vücut hatlarını örterek, rahatlık sağlayan pantolon etekler, tulum şıklığını tesettür modasına başarıyla taşıyor. Alt tarafı bol kesimli tulumların üst kısmında kimi modellerde  vücuda oturan kimilerinde de bol parçalar tercih edilmiş.
Kapitone Detaylar
Tesettür şıklığın vazgeçilme detayı, 2015 senesi ile beraber tulumlarda ağırlığını arttırıyor. Tesettür tulumlarda kapitone detaylar, daha çok baklava şekli ile karşımıza çıkıyor.

Belden Büzgülü ve Kemer Detaylı Tulumlar
Tesettür modasında belden büzgülü tulum modelleri, daha çok önden fermuar detaylı modellerde tercih ediliyor. Tesettür tulumlarda metal kemer detayı da dikkat çekiyor.  Önden düğmeli modellerde genellikle kemer detayı görüyoruz. Metal düğme ve kemer aksesuarlar tulumlara hava katıyor.

Boru Paça Tulumlar
Tesettür tulum modelleri daha çok pantolon-etek ya da geniş paça formları ile karşımıza çıksa da yeni sezon tesettür tuniklerde kimi modellerde boru paça pantolon detayı kullanıldığı da görülüyor. Basen bölgesinde vücuda oturmayan boru paça tesettür tulum modellerinde işlemeler, kolye detayı, yelek gibi detaylarla üst kısmın hareketlendirildiği göze çarpıyor.

2015 Tesettür Tulum Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git