Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Çanta Trendleri

2016 Çanta Trendleri
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Çanta Trendleri

Etiketler:2016 Çanta Trendleri, Tesettür Çanta Modelleri, Çanta Modelleri, En Trend Çanta Modelleri, Tesettür Çanta Modelleri, Trend Tesettür Çanta Modelleri

‘’Gidiyorum şimdi elimde çanta’’ diyerek yeni modellere koşuyoruz. Bütün kadınların en önemli aksesuarıdır çanta. Bir yerde bütün toplayıcımızdır ancak bunun bir de zevk kısmı vardır. İhtiyaç olmaksızın kaliteli, iyi yapılmış bir çanta her bayan için dillenir ‘’al beni, al beni’’ diye. 2016 çanta trendleri ile de temel felsefemizi uyguluyoruz ve almaya devam ediyoruz. Her kıyafetimize mutlaka bir çanta uydurma merakımız vardır. Ancak kombinle beraber kullanışlı ve büyük olması da tercihlerimiz arasındadır. Yeni sezonla beraber tüm isteklerimize cevap olan yeni modeller de tasarlanmış bulunmaktadır. Her yaştan her bayanı mutlu edebilecek yenilikler ile sezonu şenlendirmektedirler.

Bu modeller arasında şıklığa önem verenler, rahatlığa önem verenler ve her ikisine önem verenler de düşünülmüş. 2016 çanta trendleri ile rahatlığı, kullanışlılığı, büyüklüğü ve şıklığı ile sırt çantaları bu sene de beğenimize sunulmuştur. Hem rahatını hem de şıklığını düşünenler için ideal bir seçim olacaktır. Yine büyük kol çantaları ön planda yer almaktadır. Süet, deri, rugan, taşlı ve daha birçok model gündeme oturdu. Tüm çanta tutkunlarını mutlu edecek renk ve modeller barındırıyor bu koleksiyon. Ayrıca bizim çok ilginç bulduğumuz ve ‘’Bukalemun’’ adını verdiğimiz bir çanta modeli üretilmiştir. Bu model kıyafetinizle aynı renk ve kumaştan oluşmaktadır. Sırt ve omuz hizasında takılan bu çantalar adeta yokmuş hissi vermektedir. Ayrıca yine püsküllü çantalar da bu sezonda yerini korumaya devam etmektedir.

Bir diğer çanta modeli de gece elbiselerinin vazgeçilmezi portföy çantalardır hiç şüphesiz. Süet, deri, rugan, taşlı, payet ve güpür detaylı olmak üzere onlarca değişik malzemeden tasarlanmış bu çantalar da bu sezonda da yine oldukça rağbet görmektedir. Şık kıyafetlere daha da şıklık katan çantaların değişimine ayak uydurmak gerçekten çok zor olmaktadır. Rahatına düşkün olanlar için rengârenk bel çantaları da tasarlanmış. Ancak bunlar fazla küçük olduğu için telefon ve cüzdan sığmamaktadır. Bir diğer gündemdeki çanta da modasını asla yitirmeyen leopar desenli çantalardır. Şıklığı ve asilliği ile birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Yine çok tercih edilen çeşitli figürlerden oluşan çantalar da tercih edilenler arasındadır.2016 çanta trendleri yine herkesin aradığını bulabileceği genişlikle bir kreasyon ile yüzümüzü güldürmektedir.

2016 Çanta Trendleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git