Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Eşarp Modelleri

2016 Eşarp Modelleri
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Eşarp Modelleri

Söz konusu tesettür giyim olduğunda dilediğiniz gibi ürünler bulmakta zorlandığınız dönemler artık çok geride kaldı. Dilediğiniz renk ve modellerde eşarplar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız günümüzde özellikle eşarp modelleri konusunda zengin bir model yelpazesine sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Farklı desenlere sahip olan 2016 Eşarp Modelleriiçerisinde pek çok markanın her sezon için hazırlamış olduğu farklı renk seçenekleri de bulunan eşarpların bulunuyor olması sayesinde dilediğiniz gibi bir eşarp bulma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeniz söz konusu olmayacaktır.

Tesettür giyim üzerine modeller hazırlayan markaların sayısının artması ile birlikte rekabet ortamının da artması her markanın yeni ve daha fazla göze hitap edebilen eşarp desenleri ile karşımıza çıkmasına olanak sağlamıştır. Her yaşa ve tarza uygun olan modellerin bulunmasına olanak sağlayan bu desen çeşitliliği içerisinde özellikle 2016 yılı için hazırlanmış olan modellerin oldukça ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz.

İpek eşarpların daha çok beğeni topladığını görebileceğimiz bir sezona girerken bu modellerin sadece genç bayanlara değil her yaştan ve her tarzdan bayana hitap ettiğini görebiliyoruz. Desenlerde kullanılan çizgilerin yanı sıra flu şekilde oluşturulmuş olan desenlerin de ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Kimi zaman geometrik cisimlerin hakim olduğu desenlerle karşılaşabileceğimiz eşarp modelleri arasında asimetrik desenlerin de sıklıkla kullanıldığını görebiliyoruz. Rengarenk hazırlanmış olan eşarpların kıyafetlerinizle de rahatlıkla uyum sağlayabiliyor olması sayesinde eşarplarınızın kıyafetinizle daha uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve şık tasarımlarıyla ilgi çekici eşarp modellerinin karşımıza çıkacağını görebileceğiniz 2016 sezonu boyunca her kıyafetinize uyum sağlayabilecek eşarplar bulma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez olan eşarplar konusunda titiz davrananlar arasında yer alıyorsanız mutlaka dolabınızda her renk kıyafetinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz eşarpları bulundurmanız gerekiyor. Özgün ve yenilikçi tasarımlara sahip eşarp modelleri sayesinde her mevsim daha şık görünmeniz mümkün olacaktır.

Beğendiğiniz bir model için kendi ten renginize uygun olabilecek renklere sahip eşarpları seçebilmeniz için 2016 Eşarp Modelleri içerisinde bulunan modellerin farklı renk seçeneklerini değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Bu yılın eşarp modelleri için en trend renklerine bakacak olduğumuzda ise özellikle pastel tonların fazlasıyla kullanıldığını görebiliyoruz. Bunlarla birlikte bebek mavisi, kahverengi, kırmızı, fil dişi, bej gibi renklerin de tercih edilen renkler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bu renklerin kullandığınız hemen her kıyafetle rahatlıkla uyum sağlaması sayesinde her zaman şık ve modern bir görüntü oluşturmanız söz konusu olabilecektir.

Çiçek desenli eşarpların da fazla kullanılıyor olması sayesinde 2016 eşarp modelleri ile birden fazla kombin yapabilmeniz mümkün olacaktır. Farklı renk ve kesimlere sahip kıyafetlerinize aynı eşarbı kullanabilmenize olanak sağlayacak olan eşarplar sayesinde her kıyafet için ayrı bir eşarp alma sorununuzun tamamıyla çözüldüğünü görebilirsiniz. Üstelik farklı bağlama şekilleri ile de farklı bir görüntü oluşturmaya olanak sağlayacak olan eşarplar sayesinde bu yıl alışverişlerinizde daha az para harcayacağınızı söyleyebiliriz. Daha az para harcayarak alacağınız daha az sayıdaki eşarpla daha fazla kombin yapabilme olanağına sahip olmanız sayesinde hangi kıyafetle hangi eşarbı kullanacağınız konusunda sıkıntı yaşamak zorunda kalmazsınız.

Sadelikten hoşlanan bayanların sade renklere sahip daha az deseni bulunan eşarplar bulabileceği 2016 eşarp modelleri içerisinde sadece günlük kullanıma uygun olan eşarpları değil hazır bağlanmış olan abiyelik eşarpları da bulabilirsiniz. Bunların özellikle pul ve payetlerle şekillendirilmiş olduğunu görebileceğiniz gibi sadece eşarp bağlama şeklinden dolayı büzgülü olan modelleri de görebilirsiniz. Bu modeller sayesinde her zaman daha şık ve modern bir bayan olabileceksiniz.

2016 Eşarp Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git