Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Püsküllü Ayakkabı Trendi

2016 Püsküllü Ayakkabı Trendi
16 Ekim 2015 tarihinde eklendi,

Bu Yaz Ayakkabılar da Püskülleniyor

2016 ilkbahar-yaz sezonunun püskül trendi ayakkabıları da etkisi altına almış gibi görünüyor. Zira dünyaca ünlü markalar ilkbahar-yaz koleksiyonlarında oldukça yaratıcı ve şık püsküllü ayakkabı modellerine yer vermiş. Bu ayakkabılar terlikten topukluya, sandaletten abiyeye uzanan geniş seçeneklere sahip. Böylece yaz boyunca birçok farklı kombinde püsküllü ayakkabıların iddialı ve cazip görünümünden faydalanabilirsiniz.

Püsküllü ayakkabıları özellikle sade çizgilerdeki kıyafetlere hoş bir hava ve canlılık katmak için kullanabilirsiniz. Küçük siyah bir elbisenin altına püsküllü beyaz bir ayakkabı giyerek hem püskül, hem de siyah beyaz giyinme trendini birlikte kullanarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Püsküllü sandaletler özellikle günlük kullanım için mükemmel birer seçenek. Günlük hayatında da şık ve özenli görünüp, dozunda iddialı bir izlenim çizmek isteyenler tercihlerini bu sandaletlerden yana kullanabilir.

Davetlerin en yoğun dönemidir yaz ayları. Davetlere katılırken giyeceğiniz abiye elbiseleri markaların büyük bir özenle tasarladığı püsküllü abiye ayakkabılarla tamamlayarak yaz davetlerinin en dikkat çekici ve trendi davetlisi olmayı başarabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git