Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Abiye Modelleri

2016 Tesettür Abiye Modelleri
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Abiye Modelleri

Etiketler:2016 Tesettür Abiye Modelleri, Tesettür Abiye Modelleri, Trend Abiye Modelleri, Abiye Modelleri, Güzel Abiye Modelleri, Desenli Abiye Modelleri

Özellikle son yıllarda gözde modeller arasında olan tesettür modası yine adından sıkça söz ettirecek.2016 Tesettür Abiye Modelleri sizlere aşağıda açıklayıcı ve görsel şekilde sunmaktayız. Ayrıca bayanların almakta oldukça zorlandığı ya da daha doğrusu beğenmekte zorlandıkları 2016 Tesettür Abiye Modelleri içinden seçeceğiniz her ürün size ayrı bir hava katacak. Tesettür ebiye modasının vazgeçilmezi olan kurdeleli modeller yine bu sene oldukça fazla kullanılacak. Ancak diğer senelerden farklı olarak bu kurdeleler biraz daha göze görülür ve ilgi çekici olması bekleniyor. Ayrıca renkler yönünden çok çeşitli ve aynı model üzerinde kullanılan pastel tonları da özellikle abiye modelleri üzerinde kullanılacak. Ayrıca kullanılan eşarp modelleri de abiyelerin renklerine uygun şekilde kombinlenecek şekilde oldukça fazla çeşitte olacak. Yani bu sene her tesettürlü bayan kendi üstüne ve keyfine uygun modeller bulabilecek.

Yeni senenin enleri arasında olacak ürünler üzerinde kullanılan takı ve aksesuarlarda üretilen modele göre tasarlanacak. Bu nedenle bayanlar tesettür abiyelerine hangi aksesuarları kullanacakları konusunda oldukça kolay karar verebilecekler. Ayrıca tesettür modellerinde pastel tonlarından hoşlanmayanlar için 2016 Tesettür Abiye Modelleri arasında vazgeçilemeyen siyah ve tonları da bu sene oldukça fazla kullanılacak. Bazı bayanların vazgeçilemezleri arasında olan siyah rengi vitrinlerde boy göstermeye devam edecek.

Dantelli süslemeli abiyeler de düğün ve tanıtımlarda oldukça fazla kullanılacak. Her sene tekstil sektöründe yeni adımlar atılmaya da devam ediyor. Ayrıca özellikle büyük firmalar ve üreticiler bu kapsamda ürettikleri ürünleri ve üretim hatlarının çoğunu tesettür sektörü yönünde üretiliyor. 2016 Tesettür Abiye Modelleriiçinden istediğiniz şekilde ve hoşunuza gidecek bir çok farklı modeli bulabilir ve istediğiniz düğüne ya da özel bir geceye gidebilirsiniz. Diğer abiye modelleri üzerinde olmayan birçok farklı tasarım ve üretim tekniği abiye modelleri üzerinde uygulanmakta bu nedenle oldukça şık ve gösterişli görünebilirsiniz.

2016 Tesettür Abiye Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git