Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Ceket Modellerinde Yeni Trend

2016 Tesettür Ceket Modellerinde Yeni Trend
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Ceket Modellerinde Yeni Trend

2016 yılı için için hazırlanmış ceket modellerinde daha çok ince kumaştan yapılmış olan ceket modellerin ön plana çıktığını görüyoruz.  Birden fazla rengin kullanıldığı, yeni trend tesettür ceket modellerinde dikkat çeken bir başka detay ise desenli ya da işlemeli ceketlerin dikkat çektiği modeller Bu ceketler için hazırlanan modellerde düz renk neredeyse yok diyebiliriz. Bu tür ince kumaşlardan yapılmış tesettür ceket modellerinin kombin edilmesi çok daha kolay olduğu için özellikle çalışan bayanların değişmez tercihi olacak. Ayrıca her zaman olduğu gibi tesettür kot ceket modelleri de bu yıl en çok kullanılan ceket modelleri arasında yerini almış bile. Bu yıl yine en sükse yapan tesettür giyim modelleri arasında yer alan tesettür ceket modelleri yepyeni tasarımları ile  her yaştan bayanın kendi yaşına ve zevklerine uygun şekilde giyinme imkanı sunuyor. Özellikle genç tesettürlü her bayanların bu sezonda  İş hayatında kendini iyiden iyice hissettirmeye başladı.  Yeni sezon tesettür ceket modelleri sayesinde özellikle çalışan bayanlar için her gün işe giderken bu gün ne giyeceğim derdini tamamıyla ortadan kalkacak. Yeni tesettür ceket modelleri dışarıda iş ortamında rahatlıkla giyilebildiği gibi kapalı alana ve ansızın bir davete katılmanız gerektiğinde üstünüzü değiştirmek için eve uğramanıza gerek yok. Ceketler dış giyim ürünleri arasında olduğu için oldukça çok tercih edilmektedir.  Yaz renk ve desenlerine de rahatlıkla uyum sağlayabilen bu ceket modelleri için kullanılan ince kumaşlar sayesinde yaz mevsiminde de rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Tesettür Ceket Kombineleri 2016

Kısa tesettür ceketlerini etekle kombine etmeniz çok daha doğru olacaktır. Pantolonla giymek için daha uzun tesettür ceket modellerini tercih etmeniz yerinde bir tercih olacaktır. 2016 yeni tesettür ceket modelleri içerisinde her zaman görmeye aşina olduğumuz yakalı ceketlerin yerini bu sezonyakasız tesettür ceket modellerinin aldığını söyleyebiliriz. Özellikle kemer detayı bulunan kemerli tesettür ceket modellerini bir broşla tutturduğunuzda daha sok görüneceğinizi söylemek isteriz. Bu sezon ceketler hem sizin daha şık bir görüntü sergilemenizi sağlayacak hem de klasik  tesettür giyim çizgisi dışına çıkarak daha çok coool görünmeniz  sağlayacağından sizin için de çok daha doğru bir seçim olacaktır. Broşla tutturulan ceket modellerinin yanı sıra gizli fermuarla önü kapatılan tesettür ceket modelleri  çok revaçta olacak.  Dış giyim ürünleri arasında yer alan tesettür ceketlerin bayanlara hem çalışma hayatında rahat etmenize olanağı hem de  daha ciddi bir görünüm sergilemesine imkân sağlıyor. Etek ile kombine edildiğinde oldukça e şık bir görüntü sağlayan ceketler sizi  iş kadını havasına bürünmenizi kolaylaştıracaktır. Eteklerin yanı sıra pantolonlar ile rahatlıkla kombine edeceğiniz dış giyim ürünleri olan ceketler  arasında seçim yaparken hangi ürünlerle kombin edeceğinize de özen göstermeniz gerekir.

 

2016’Da Ceket Modellerinde Yeni Trend Renkler

tesettur-ceket-modeli

Tesettür Ceket Modelleri

Sezonun trend rengi bordo gri, ve fil dişi renklerinin yanı sıra yeni trend ceket modelleri içerisinde camel rengi ceketleri ve ekose desenli modellerde sıklıkla görülecek. Yine  çiçek desenli ve kolej tipi tesettür ceket modellerini de bu sezon çok revaçta olacak. Yine yılın trend ceket renklerine arasında yer alan buz mavisi, kum beji, pudra rengi, haki yeşili, gibi renkler yine bu sezonun en sık karşılaşacağımız ceket renkleri arasında yer alacağını söyleyebiliriz. Bu yüzden ceket seçimi yaparken bu renkleri de göz önünde bulundurmanız ve bu renklerde ceket modellerini denemeniz sisizn için daha doğru bir tercih olacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git