Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Mayo Modelleri

2016 Tesettür Mayo Modelleri
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Mayo Modelleri

Bu makalede 2016 Tesettür Mayo Modelleri konusu detaylıca işlenmiştir.

Tesettürlü hanımlarımızı ya da muhafazakar giyinen bayanlarımıza deniz ya da havuzda kullanım rahatlığı sağlayan tesettür  mayolar, oldukça modern yorumlarıyla 2016 yaz sezonuna damgasını vuracağa benziyor.

Yaz sezonunda kapalı hanımlarımızın tercih ettiği mayoları yarım kapalı ya da haşema şeklinde bulmak olası.

Yarım Kapalı Mayolar
Yarım kapalı mayolar alt kısmı diz altında biten, üst kısmı yarım kol ya da sıfır kol ve dekolte vermeyen modellerdir.  Bu mayo modelleri basenleri örten boyları ile muhafazakar giyimi benimsemiş hanımlarımızın rahat etmelerini sağlamaktadır. Form olarak beden hatlarını kapatmakta, bir o kadar da bedende zarif ve hoş durmaktadır. Bu mayo modelleri, tesettürlü olmayıp dekolteli ve açık giyinmek istemeyen hanımlarımız ile mayosunu yalnız bayanlar içinde kullanacak olan tesettürlü bayanlarımız tarafından tercih edilebilmektedir. Yarım kapalı mayoların biyeli modelleri de mevcuttur. Yarım kapalı mayolarda uzun alt parçalarda kullanılabilmekle beraber alt parçalar strech tarzındadır. Yarım kapalı mayolar, daha çok genç kızlarımız tarafından rahatlıkla giyilebilmektedir.

Haşemalar ya da Tam Kapalı Mayolar
Tesettür mayo denildiğinde ilk akla gelen haşemalar, form olarak tüm bedeni ve vücut hatlarını kapatmaktadır. Biyeli ya da başlıklı şekilde satılmaktadır. Haşemalarda belden büzgülü modellerin kullanımı,  deniz içinde açılmayı önlediği için daha kullanışlıdır.

Haşemalar, alt parçası geniş paça ya da skinny olarak tasarımlanabilmektedir. Skinny altlarda genellikle üst parçalar daha uzun tutulmaktadır.

Haşemaların kapşonlu modelleri ise son birkaç sezondur oldukça revaçta. Kullanım rahatlığı sağlayan kapşonlu modelleri bir hayli de modern duruyor.

Haşema ya da Yarım Kapalı Mayo Nasıl Seçilmelidir
Haşema ya da tam kapalı mayolarla, yarım kapalı mayolar  satın alınırken çabuk kuruyan ve su tutmayan tasarıma sahip olmasına dikkat edilmelidir. Kilolu hanımlarımız daha geniş tasarımlara yönelebilirler. Zarif  beden hatlarına sahip genç tesettürlü hanımlarımız ise skinyy alt ve uzun üst modelleri tercih edebilirler.

Ayrıca yarım kapalı mayolarda panel detayı, vücudu daha iyi kamufle ettiğinden panel detaylı mayolar her zaman tercih edilmelidir. Yarım kapalı ve kollu mayolarda koyu renkler vücudu daha iyi gizlemektedir.

2016 Tesettür Mayo Modelleri resimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Mayo Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git