Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri
3 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

 2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri

Özel geceler, kutlama geceleri, düğünler, davetler, büyük otellerde verilen protokol içerikli yemek davetleri, vip toplantıları bir kadının zarafetini ve ince zevkini ortaya koyabilmesi açısından sunulan en güzel fırsatlardır.  2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri başlığı hakkında sizlere en trend bilgileri sunmaktayız.Bir kadın böylesine önemli gecelerde kendini vezirde edebilir, rezilde. Her kumaş parçasını içeriğinde taşıyan karmakarışık tarzları biriktirmiş elbiselerden giymek ya da takıp takıştırmak değildir şıklık. Şık olmak sadelik, asalet ve zarafetten geçer öncelikle. Sonrasında romantizm, ihtişam, görkemlilik bu unsurlarla birleştirilir. Eğer elbiseniz gözü yoruyorsa şık olamaz. Birden fazla uyumsuz tarzı üzerinde barındırıyorsa şık olamaz. Renk uyumu kargaşaya dönüşürse yine şık olamaz. Yaş ve proporsiyon unsurları göz önünde tutulmazsa rüküşlüğe gider. Bu yüzden giyim, tarz, stil, abiye ve moda kavramları biraz da olsun araştırma ve moda kültürü edinmeyi gerektirir. Bizler dahi sizler için tanıtımını yaptığımız kombin ve abiyeleri burada eleyerek seçiyoruz. Moda ve şıklık hakkında biraz mütala ettikten sonra geçiyoruz 2016 tesettür modasındaki şık abiyelere

Pembe-renkte-dantel-işlemeli-abiye-tesettür-model
1-
  Krem şantuk ve dantel sadeliği = saf ve masumane bir şıklık: Krem şantuk tek parça elbise gövdede bedene oturarak etek kısmı kloş kesim uçuşarak iniyor yere.  Yaka kısmında, bel şeridinde ve kol ucu kısımlarındaki aynı tondaki danteller belli belirsiz okşuyor gözü. İşte size gözü hiç yormadan ,  sadeliğin içindeki muhteşem şıklık. Gelinlik çağındaki kızlar ve genç bayanlar her türlü gece toplantıları, düğün daveti ve benzeri yerlerde rahatça kullanabilir. Eşarp mutlaka göz alıcı renkte seçilmeli ki elbise boğulmasın.

2- Koyu bordo ve bakır brokarın sarılışı: Bu abiye tuvalet iki parça görünümündeki tek parça bir tuvalet. Gövde kısmı bele otururken bakır brokarlarla bezeli, etek kısmı koyu bordo, kloş yere inerken, üstteki brokarı karşılıyor. 25-39 bayanların her türlü davetlerde kullanabileceği, ışıltılı, göz dolduran bir kıyafet. Krem tonlarında bir eşarpla tamamlanabilir.

Trend-pembe-renkte-tesettür-abiye-modeli

3- Her davette sizi kurtarabilir: Anlatacağımız kombin dolabınızın bir kenarında bulunabilecek ve her türlü davete kullanılabilecek seviyede kurtarıcı bir abiye tuvalet. Tek parçadan oluşan elbisenin       üst kısmı, bronz renkte dalgıç kumaştan oluşmakta. Dolayısıyla bedene biraz daha oturmuş. Bele gelindiğinde bronz minik bir kemer biyesi var. Alt kısmıysa siyah astarlı şifondan A formunda iniyor. Çok, çok iddialı olmayı sevmeyenlere şık bir görüntü verebilir. Eşarbınız siyah ya da bronz ışıltılı olabilir. Bu elbise hafif karanlık efekt verdiğinden çok gençlere tavsiye etmiyoruz.
4- Parlak fuşya göz boyuyor: Bu abiye tuvalet, rengi itibarıyla sadece genç kızlarımız tarafından giyilebilecek bir ifadeye sahip. Çünkü renk hem fuşya, hem de parlaklığıyla patlamış vaziyette. Çok renkliliği seven ve dikkati çekmeyi seven genç kızlar giyebilir. Başınıza ya gümüş, ya da siyah eşarp tav siye ederiz.

5- Telkari ve siyah asaleti: Simsiyah ve bele fazla oturmadan aşağıya inen etekleri kloş elbisenin, yaka kısmı çepeçevre altın-dore telkarilerle sırmalanmış. Aynı işçilik kol uçlarında da var. Azda olsa saray vari bir edaya sahip bu tuvalet, 30 ve üzeri bayanlar için uygun. Ağar başlı düşün sahibi yakınlarının tercih edebileceği oturaklı havaya sahip abiye bir tuvalet. Eşarbınızın siyah olmasını öneririz.

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git