Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettürlü Bluz Modelleri

2016 Tesettürlü Bluz Modelleri
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettürlü Bluz Modelleri

Sizlere 2016 Tesettürlü Bluz Modelleri sunmaktayız. Kadın giyim konusunda her gün çığ gibi büyüyen, güzelliği ile moda dünyasında bir kale oluşturan yeni sezon tesettür giyim, her geçen gün yoğun ilgi karşısında hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Ne şanslıdırlar ki kadınları, özellikle kapalı bayanlar, onlar için modada artık çok tasarım var. Açık bayanlar ne kadar fazla ise artık kapalı bayanlarda bir o kadar fazladır. Önemli olan bir kadının ne denli giyimi ele alınıyor öncelikle bunu sorgulamak gerekir. Tabi ki bir bayanı kıyafet konusunda birçok çeşitle sınıflandırabiliriz. Bunu bir ayrım olarak değil de kadının özgün tarzı desek daha doğru bir tanımın içerisinde buluruz kendimizi. Yenilik derken akla ilk gelen bayanlar olmuyor mu? Öyle ise bu değişimin güzelliklerinden bahsetmek daha doğru olur.

Beyaz-renk-tesettür-bluz-modeli
Güne her başladığımızda, gözlerimizi doğaya bakarak güzelliğini içimize çekmek isteriz. Her şey oldukça muhteşem görünüyor. Hava tüm güzelliği ile bize selam veriyor. Biz de bu doğanın bir parçası olabilmek için tazeliği koruyarak, işe kendimize bakmak ile başlarız. Özellikle yaz geldiğinde havalar oldukça sıcak olur. Bu durum karşısında en çok tesettürlü bayanlar etkilenir. Çünkü kapalı oldukları için, onlar daha sıcaklar ve terler. Böyle durumlarda seçeceği giyim çok önemlidir. Diyelim ki bir bluz giymek istiyor, fakat bunun nasıl olması gerektiği hakkında hiçbir bilgisi yok. Rahatlık bu konuda çok önemli grubun içine giriyor. Hem güzel bir kapalılık hem de sıcak havaya nispet edercesine giyeceği kazak ve ya bluzlar onun için oldukça rahat olmalıdır. Onu boğmamalı daha rahat gezmeler yapmasını sağlamalıdır.

Bordo-renkte-tesettür-trend-bluz-modeli
2016 Tesettür giyimde bluz öylesine güzel ve dokuması oldukça kaliteli bir şekilde üretiliyor ki tesettürlü bayanlara sadece onu keşfetmek düşüyor. Bol dökümlü, ince kumaşlardan elde edilen yaka kısımları yuvarlak ya da v yaka modeline sahip, lastik modelli, arkadan tokalı, gömlek model desenli, her şeyden önemlisi bir kapalı bayan için en ideal görüntü kalitesine sahiptir. Güzel ve şık olmak diğer etek modelleriniz ile daha uyumlu kombinler oluşturmak, günün fenomeni olmayı yeğliyorsanız, tesettürlü bluzları keşfetmenizi diliyoruz.

2016 Tesettürlü Bluz Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git