Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017-2018 Sonbahar-Kış Aksesuar Trendleri

2017-2018 Sonbahar-Kış Aksesuar Trendleri
29 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

2017-2018 Sonbahar-Kış Aksesuar Trendleri

 

2017-2017-sonbahar-kis-aksesuar-trendlerinden

Aksesuarlar, bir kombini tamamlayan,şıklığı bir kat daha yukarı çeken unsurlardır. Bu nedenle doğru aksesuarı kullanmak oldukça önemlidir. 2017-2018 sonbahar-kış aksesuar trendlerinin başında klas çantalar gelmektedir. Klas görünüme sahip çantalar doğru bir kombine bütünleştiğinde çok şık ve zarif bir hava yaratacaktır. Fileli çoraplar da sezonun trendleri arasındadır. Birçok kıyafetler birlikte fileli çorap giyilmesi kombine hareket katacak ve kişiyi daha tarz bir görünüme büründürecektir. Bunların yanında tasarımlı aksesuarlar da sezonun dikkat çekenlerinden olacaktır. Mesela bir tasarıma sahip farklı çantalar veya değişik tasarımlardaki küpeler bir bayanı olduğundan daha tarz gösterecektir. Tabiki sadece bu aksesuarların kullanılması şık bir görünümü yakalatmaz. Şık, zarif veya tarz olabilmek için kıyafete uygun doğru aksesuarın seçilmesi gereklidir.

2017-2017-sonbahar-kis-aksesuar-trendler

2017-2018 sonbahar-kış aksesuar trendlerinden bir diğeri de incilerle bezenmiş saç bantlarıdır. Bu saç bantları genellikle çift renklerde ve işlemeli olarak tasarlanmıştır. Doğru kıyafetlerle birlikte kullanıldığında çok şık bir görünüm kazandıracak aksesuarlardan biri olacaktır. Sezonun bir başka trendi de kırmızı küpeler olacaktır. Bilhassa iri kırmızı küpeler çıtayı bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Bu sezon kıyafetlerde de 90’lı yılların izleri görülecekken aksesuarlarda da 90’lı yıllara bir dönüş olacaktır. Bunlardan biri 90’lı yılların trendlerinden olan chokers kolyelerdir. Ancak tabiki daha modern halleriyle hayat bulacaktır.

2017-2017-sonbahar-kis-aksesuar-trendleri

2017-2018 sonbahar-kış aksesuar trendlerinden bir tanesi de çiçek desenli çantalardır. Aslında bu sezon çiçek desenleri modanın hemen her alanına yayılmış durumdadır. Bilhassa sonbahar çiçeklerinin desenleri ile bezenmiş çantalar rağbet görecektir. Sezonun aksesuar modasında dikkat çeken detaylardan biri de el örgüsü detaylardır. Mesela çantalarda el örgüsü detaylar sıklıkla görülecektir. Bunun dışındaki aksesuarlarda da el örgüsü detaylarına rastlamak mümkün olacaktır. Kıyafetlerde olduğu gibi aksesuarlarda da kadife detayları trendler arasında yer alacaktır. Küçük boyutlu ve yuvarlak tasarımlı, koldan askılı çantalar da en şık aksesuarlar arasındadır.

2017-2017-sonbahar-kis-aksesuar

2017 -2018 sonbahar-kış sezonunda çantalarda zincir detayları da sıklıkla kullanılacaktır. Zincir bir tek çantalarda değil,başka aksesuarlarda da görülecektir. Kat kat sarılı zincir kolyeler bunun örneğidir. 2017-2018 sonbahar-kış aksesuar trendleri arasında en dikkat çekici detaylardan biri birbiriyle eşleşmeyen küpelerdir. Yani biri başka biri başka küpeler takınmak sezonun trendleri arasındadır. Bunun dışında biri daha uzun diğeri daha kısa olan, yani simetrik olmayan küpe kullanılmasına da şimdiden alışmak iyi olacaktır. Bunların dışında heykel görünümü verilmiş olan küpeler de hanımlar tarafından sıklıkla kullanılacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git