Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Haşama Modelleri

2017 Haşama Modelleri
27 Haziran 2017 tarihinde eklendi,

2017 Haşama Modelleri

2017-hasama-modelleri

Tesettürlü bayanların tercih ettiği 2017 haşama modelleri yeni sezon da hoş görünümü kadar rahatlığı ve şıklığı bir arada kapalı giyinen bayanların beğenisine sunulmaktadır. Her zevke uygun farklı renk ve modellerdeki hâşâmlalar tesettür giyim ürünleri arasında yoğun ilgi gören parçalar arasındadır. Hem rahat hem şık olabileceğiniz haşamalar aynı zamanda kapalı bayanlara rahat hareket etme özgürlüğü de sağlıyor. Üzeri baskılı, modeller, etek ve önleri payet ve simle süslenen şık tesettür haşamalar birbirinden şık tasarımlarıyla olduğu kadar, kullanım rahatlığı açısından da sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

2017-hasama-modelleri-

Tesettürlü bayanlara yönelik hazırlanan birbirinden şık, rahat ve kullanışlı hâşâma modelleri kapalı bayanların şimdiden beğenisini topladı. Siyah beyaz, mor pembe, lacivert yeşil ,turuncu mor, gibi birbirinden renklerin bir arada kullanıldığı modelleri bu yaz çok göreceğiz. Bu yaz diğer sezonlardan farklı olarak, her zevke ve tarza uygun haşema modelleri bulmakta hiç zorlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu noktada siz tesettürlü bayanlar için haşama modasında seçilen tüm renklerin sizleri çok memnun edeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Yine bir kaç sezondur farklı tonlarını görmeye alıştığımız mor bu sezonda turuncu rengi ile birlikte tesettür modasında olduğu gibi haşama tasarımların da kullanılmış. Zıt renkleri seven veya biraz değişiklik arayan kapalı bayanlarımıza turuncu ve morun bir arada kullanıldığı haşama modellerine göz atmasını tavsiye ederiz.

2017-hasama-modellerinden

Tesettür giyinen, seçtikleri 2017 haşama modellerinin muhafazakar yaşam tarzlarına uyumlu olmasını ister. Modeline vе rengine göre seçimler yapacağınız haşamalar renkli desenleri kadar rahat ve kullanışlı yapıları ile deniz ya da havuz sonrası da rahatlıkla kullanılacak türde olmalıdır. Çoğunlukla geometrik ve büyük yapraklı çiçek desenli kumaşlardan tasarlanan haşamalar da kapalı bayanların rahat edebilmesi nerdeyse tüm detaylar düşünülmüş. Önü boydan fermuarlı hâşama modellerinin yanı sıra eşofman görünümündeki haşamalar birbirinden farklı detaydaki tasarımlarıyla göz dolduruyor. Üretildiği modele, markaya göre farklılık gösterse de yeni sezon haşama modelleri renkli desenleri kadar rahat ve kullanışlı yapıları ile bayanların bu sezon da tercihi olacak.

2017-hasama-modellerinden-

Kendisini her zaman şık görmek hissetmek isteyen kapalı giyinen bayanlarımız için ise, birbirinden farklı alternatifler mevcut. Plajda havuzda şık görünmek isteyen bayanlarımız ise, İspanyol kol haşamalar, etekleri çiçek desenli, modellerin yanı sıra payet detaylı ve simli parlak baskı desenli, kısa uzun modellerden oluşan haşema modelleri tercih edebilir. Farklı formlarda modelleri ile göz dolduran haşamalarda bayanların aradıkları şey üzerinde iken şık ve kendilerini rahat hissettiği modellerden seçilmiş olmasıdır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git