Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Haşema Modelleri

2017 Haşema Modelleri
5 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

2017 Haşema Modelleri

 

2017-hasema

2017 nin gelmesiyle birlikte artık moda sektörü daha canlı bir hale gelmiştir. Her tarzda ve her keseye göre kıyafetlerin bulunduğu bu yüzyılda her kesimin dilediği kıyafeti, aksesuarı , ayakkabıyı veya çantayı bulması oldukça kolay bir hale gelmiştir. Özellikle de tesettürlü hanımlar için önceden bir çile olan alışveriş şimdilerde tesettür alanında meydana gelen bu moda atağının etkisiyle tam tersine dönmüştür ve her yaştan tesettürlü hanımlar artık istedikleri tarzda , renkte ve modelde kıyafetleri kolaylıkla bulabilmektedirler. 2017 tesettür giyim olarak bu sektörde ki ürünler; abiye, aksesuarlar, ayakkabı, çanta, elbise, eşarp, şal, ferace, pardesü, gelinlik, haşema , hırka, ceket, trençkot ve pantolonlardır. Bu ürünlerden biri olan haşemalar sayesinde tesettürlü hanımlarda artık denize veya havuza rahatlıkla girebilmekte ve tatillerini dilediklerince yapabilmektedirler.

2017-hasema-modellerinden

2017 haşema modellerinin suyu geçirmeyen özellikli olanlarıyla deniz veya havuzdan çıktıktan sonra sıkıntı yaşamazlarken suya temas etmek isteyen hanımlar için bu özellikte ki haşemalar da mevcuttur. Bu tesettür mayolarının geniş ve dar modelleri de mevcuttur. Ancak haşema alırken kumaşına dikkat etmek önem arz etmektedir bu noktada. Vücuda zarar vermeyen kumaşları tercih etmek sağlık açısından da faydalı olacaktır. Aşırı naylon ya da polyester içerikli kumaşlar vücuda hava aldırmadığı için seçilmemeleri gerekir. Renk hususu da bu noktada çok önemlidir. Yaz aylarında giyilecekse koyu renkler güneş ışınını çekeceği için açık renklerin seçilmesinin kişi için rahatlık sağlayacağı muhakkaktır.

2017-hasema-modeli

2017 haşema modellerin de dikkat edilecek bir diğer hususta model seçimidir. Önceden çok sınırlı model seçenekleri şimdilerde çok çeşitli bir hale gelmiştir ve istenen tarzda ve özellikte haşemayı bulmak oldukça kolaylaşmıştır. Elbise ve tulum seçenekleri yeni çıkan modeller arasında gösterilebilir. Denizde veya havuzda rahat yüzmek isteyenler bu yeni çıkan modeller tercih edilebilirler. Yine haşemanın baş bölümünü kapatan kısmı da rahatlık açısında oldukça dikkat edilerek seçilmelidir. Başı sıkıca kavrayan modeller olmazsa yüzerken baştan düşebilir ve rahat bir yüzme imkanı tanımayabilir.

2017-hasema-modeller

Eğer sadece arkadan topuz şeklinde tutturulan bone tarzı başörtüsü kullanılacaksa sıkıca kavradığına dikkat edilmelidir. Fakat başı çok sıkması istenmiyorsa komple başa geçirilen modeller kullanılmalıdır. 2017 haşema modellerinde kişinin konforu için haşemanın kuruyan özellikte olmasına da dikkat etmek faydalı olacaktır . Çünkü ıslak kalan ve geç kuruyan haşemalar rahat bir his vermezler. Denizden veya havuzdan çıkar çıkmaz vücuda yapışmayan özellikte ki kumaşlar da öncelikli tercih edilen kumaşlar olmalıdır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git