Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Elbiseleri

2017 Tesettür Elbiseleri
5 Temmuz 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Elbiseleri

2017 ‘ nın en gözde elbise renkleri mavi tonları ve pudra pembelerden oluşuyor . Daha çok sofistike olarak ön plana çıkan tesettürün bu en çok kullanılan ve en önemli kıyafeti üstü dar ama altı kloş olarak tasarlanıp vitrinlerde yerini bu şekilde alıyor . Tesettürlü kadınların en çok tercih ettikleri boydan ama üstü farklı altı farklı olan elbiseler . Sanki ikili kombin yapılmış gibi göründüğü için mantıklı bir tercih olabilir . Ama yine de özel yerlerde ve kalabalık toplantılarda giyilmesindense daha çok günlük formda kullanılması önerilmektedir . Kombin sorununu büyük ölçüde ortadan kaldıran bu her tarzı şık olan kıyafeti asıl olan üzerine yakıştırabilmektir . Kadın üzerine yakışanı giydiği zaman , kadın modaya değil moda kadına uymuş olacaktır . Kumaş ve mevlana bir eteğin üzerine oluşturulmuş jean gömlek farklı birer parça gibi duruyor ama bir bütün ve görüntü bakımından da adeta şıklık abidesi . Bu tür bir kıyafet altına topuksuz bir ayakkabı ile giyilebilir ama üzeri ışıltılı bir ayakkabı olmasında fayda var .      Üzeri kot gömlek tarzı olan elbiselerin üzerine her renk eşarp yada şal almak mümkün ve hatta uçları püsküllü olan bir şal naturel ve aynı zamanda şık bir görüntü sergileyecektir .

Trend Tesettür Elbise Kombinleri

Trend Tesettür Elbise Kombinleri

Bunun dışında puantiyeli rengarenk ya da otantik desenli bir eşarp da harika bir görüntünün öncülüğünü yapacaktır . Çanta olarak mutlaka çapraz askılı küçük çantalar kullanılmalı . Bu kadını daha çocuksu ve masum gösterecektir . Ayrıca makyaj yapmaya lüzum olmayarak çok az pudra , biraz allık ve hatta biraz da dudak parlatıcı yeterli olmakla birlikte türbanın altında kalan yüze bir ışıltı sağlayacaktır . Bu türden bir elbise önden düğmeli de olabilir ama düğmesiz ve desensiz olması tercihen daha güzel olacaktır . Ama düğmeli olarak giyilecekse etek aşağısına kadar inen düğmeler olmalı , aynı zamanda yakanın küçük olması gerekli . Şimdiye kadar hiç takılardan bahsedilmedi ama şimdi söylemek gerekirse böyle bir kıyafetle tamamen inciden bir yakalık veya büyük madalyon şeklinde uçlu bir kolye kullanılırsa kadın modaya fark atacaktır demek abartı olmaz herhalde .     Ayakkabı olarak dolgu topuklu bir spor da kullanılabilir , tercihen beyaz olması göz alıcı kombine bir sadelik katacaktır . Ayrıca elbisenin etek kısmı daha dar formlu mesela çan etek tarzında olursa da kadına ayrı bir hava katacaktır . Yine aynı şekil üstü jean olan bu kıyafetin alt kısmı değİşik tonlarda baskılı desenli olursa tarz olarak sadelik bir tarafa bırakılmış daha gösterişli bir havaya girilmiş demektir . Böyle olunca da sahneye yine meşhur topuklular çıkıyor . Kadının yürüyüşünü bile etkileyen topuklu ayakkabılar tesettürlü veya tesettürsüz her kadının dolabında mutlaka olmalı hem de bir kaç adet olarak .

2017 Tesettür Elbiseleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git