Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Modası

2017 Tesettür Modası
15 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Modası

 

2017-Tesettür-Modası

Tesettür modası, ülkemizde birçok hanımın belirlemiş olduğu moda biçimi olarak dikkat çekmektedir. Tesettür modası, birçok farklı parçanın bir araya gelmesiyle oluşturulmuş olan moda biçimidir. Tesettür giyimde deneyebileceğini birçok farklı stil ve kombin bulunmakta, bu kombinler aracılığıyla da oldukça farklı bir görüntüye imza atabilmeniz mümkün olarak kabul edilmektedir. Tesettür giyim birçok bayanın belirlemiş olduğu ve sıklıkla kullanmakta olduğu bir giyim tarzıdır. Tesettür iyimin de birçok inceliği bulunmakta, hanımlar bu incelikler yardımıyla da kısa bir süre zarf içerisinde şık bir kadın olmayı amaçlamaktadırlar.

Kapalı bayan giyim olarak da bilinen tesettür giyimin en çok dikkat çeken parçaları kaplar, tunikler, feraceler ve eşarp lar dır. Bu moda biçiminde doğru şekilde kombin yapmak son derece önemlidir. Zira yanlış şekilde kombinlenen parçalar kişileri oldukça rüküş bir hale sokabilmektedir. Sonbahar ve kış sezonunda kullanılmakta olan parçalar da birbirinden güzel kaplar, montlar ve elbiseler olarak dikkat çekmektedir. Hanımların birçoğu günlük hayatlarında elbiseleri kullanmaktadır. Özel günler için, işe gitmek için ya da günlük hayatta dışarı çıkmak için kullanılan birbirinden güzel elbise bulunmasına karşın bu elbiselerin hanımlara göre olması da önemli bir detaydır. Moda ‘ kendine yakışanı giyme sanatı’ olarak isim lendirile bilmektedir. Dolayısıyla piyasada moda olan bir ürünün sizi şık bir kadın yapıp yapmayacağı ise bilinememektedir.

Montlar ve çizmeler, kap ve kalın İspanyol paça pantolonlar tesettür modasının olmazsa olmazını oluşturmaktadır Bunun yanı sıra tesettürlü bayanların özel günlerde giymelerini sağlamak amacıyla da abiyeler ve elbiseler oldukça revaçtadır. Tesettür modasında da değişmeyen bir detay hanımlar tarafından pembe, kırmızı ve ekru tonlarının diğer tonlara göre çok daha fazla tercih ediliyor olmasıdır. Bu renkler oldukça çok sevilir ve sık sık olmak üzere de kullanılmaktadır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git