Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Yaz Modası

2017 Yaz Modası
4 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

2017 Yaz Modası

 

 

2017-yaz-modasi-tesettur-modelleri

Yaz aylarında bambaşka tasarımlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazen yeni tasarımlar içerisinde eski yıllara yönelik olan kıyafetler ile de karşılaşabilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız. Çünkü her şey bayanlar için ve her şey moda olduğu için değişik tasarımlar her zaman ön planda olmak zorundadır. Sizlere yeni yılın yaz modası bahsedeceğiz. 2017 Yaz modası nedir ve nasıl diye merak edenler bu siteye göz atmalıdır. Yani yaz modası ve yeni trendleri merak ediyorsanız bu siteyi kesinlikle takip etmelisiniz diyorum. Yoksa modadan çok geri kalırsınız. Bildiğiniz gibi fırfırlı modeller geçen yaz çok modaydı. Son derece çok beğenilmişti. Hatta bazı yabancı defilelerde de fırfır modelli kıyafetler gösterilmiştir. Bu sayede fırfırlı tasarımlar çok üstünlük kazanmıştı.

2017-yaz-modasi-desenler

İşte bu nedenle de bu yaz modası da fırfır tasarımlı kıyafetlerde olmaktadır. İnce belli olan bayanlar için bu yaz modası belden kemerler çok trenddir. Oldukça da beğenileceğini düşünüyorum. Aynı zaman da seksi görünmek isteyen bayanlar kıyafetlerinin üzerine belden kemer giyerek bel hatlarını belli ederek seksi görünmüş olacaklardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Kıyafetler altında vücutları sönen bayanlar vücut hatlarını göstererek ve özellikle kum saati gibi görünmek istiyorlarsa belden kemeri tavsiye ediyorum. Bu sayede ince beliniz ortaya çıkmış olacaktır. Ayrıca belden kemerler bu yaz modasının gözdesindedir.

2017-yaz-modasi-renkler

2017 Yaz modasını  takip ederek isteyen bayanlar bu sayfadan diledikleri gibi bilgiler alabilirler. Son günlerde şu braletler de çok gözde olmuştur. Aynı zaman da kombinlerde de vazgeçilmezdir. Bu yaz modası olarak dantelli braletler bayanları çok zarif gösterecektir. Gösterişli olması ile bayanları cezbetmiştir. Bu yaz modası renklerde pembe çok güçlü durur. Yaz aylarının vazgeçilmezi kesinlikle pembe renktir. Çünkü pembe yaz aylarında bayanları daha güçlü ve enerjik göstermektedir. Pembe solgun renk olmamakla birlikte yaz aylarında çok fazla tercih edilen bir renk de olmaktadır. Bu yüzden pembe renk bu yaz diğer renklerden çok daha önde olacak gibi görünüyor. Geniş omuzlu kıyafetlerde eski yılların modasını tekrar taşımıştır.2017-yaz-modasi-tesettur

 

Seksenli yılları canlandırmış ve seksenli yılları geri getiren bu geniş omuzlu kıyafetler moda dünyasında da çok beğenilmekte ve bazı defilelerde de gösterişi yapılmıştır. Yaz aylarının modası çiçekli desenler rengarenk olması ile bayanlar enerjik ve havalı gösterecektir. Çiçek desenli kombinler çok tatlı göstermektedir. 2017 Yaz modası olarak kareli gömleklerde bayanlar için vazgeçilmezdir. Çok sevilerek giyilir ve her yaz da modasını korumaya devam etmektedir. Hem de siyah, beyaz düz çizgili geniş pantolon ve dar paça pantolonlarda yaz modasında dikkat çeken kıyafetlerdendir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git