Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Elbise Modelleri

Abiye Elbise Modelleri
20 Ağustos 2013 tarihinde eklendi,

2013 yılı ilkbahar yaz kreasyonlarında Abiye tercih edecekseniz çok şanslısınız. Bu yıl parlak renklerin ve kabarık eteklerin geçidi var. Mağazalara uğramadan sitemizde modelleri inceleyebilirsiniz.

Taş işlemeli su yeşili abiyelerin son moda olduğu 2013 yılı yaz döneminde bir çiçek gibi hoş ve kırılgan bir görünüm hedeflemelisiniz. Pek çok modeli bulabileceğiniz ünlü markaların kreasyonlarını mutlaka inceleyin. Tarzınızı yansıtacak hayalinizde ki modeli bulmaya çok yakınsınız. Adil ışık markasının son modellerini incelemelisiniz. Son moda renklerle çığır açan marka modelleriyle kararsızlığınızı ortadan kaldırmayı hedefliyor. Düz renklerin taşlar, çiçekler alternatif aksesuarlarla değiştirilip sadelikle ihtişamın birleştirildiği marka modelleri, her yeni modeliyle sizi büyülemeyi düşünüyor.

Miss Defne markası 2013 abiye modelleriyle genç kızları gözüne kestirdi. Özel olarak genç kitleyi hedefleyen Miss Defne abiye koleksiyonuyla harikalar yaratıyor. Genç ve dinamik bir çizgi çizen marka modelleriyle göz dolduruyor. Genç kızların özel davet, mezuniyet, düğün, nişan ve önemli günlerinde yanında olan marka hedef kitlesini büyüterek müşteri pastasından payını büyütüyor.

Uzun etekli ve kuyruklu modellerin taşıması zor olsa da revaçta olduğu son yıllar genç kızlar muhteşem görünmeyi planlıyor. Bir bulut gibi akan yumuşak kumaşlar sizi bir masal dünyasına götürüyor. Orada hangi prensesin rolüne bürünmek isterseniz o olabilirsiniz. Zehirli elmalara dikkat etmek şartıyla!

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git