Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Cacharel 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Cacharel 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri
11 Temmuz 2014 tarihinde eklendi,

Cacharel 2014 Yaz

Yorumlaması kolay,hayal etmesi zevkli..Cacharel Eşarplarında hayat bulan desenler..

Tesettürün birinci sırada yer alan zaaflarından birisi ipek eşarplar, yumuşaklığı, tuşesi ve duruşu ile pek çok bayanın kalbini fetih etmiştir, işte Cacharel ‘de bunlardan birisidir.Aylardan beri çoktan yazmış olmam gereken konuların başında geliyor, Cacharel2n 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu, biraz çıkışı da geç olduğunu düşünürsek , ancak sıra geldi bu muazzam ışıltılı eşarpları anlatmaya..

Dünyaca ünlü marka olan Cacharel, kalitesinde epik duruşu, temsili tevazusu ve şahsına münhasır tasarımları ile bayanların ister boyunlarını süsleyen zarif bir aksesuar olarak isterseniz de başınızın tacı konumunda yerini alıyor. Bu görkemli ürünlere sahip olmak için her sezon bir Aker markası olan Cacharel Eşarplarını, büyük bir ilgiyle takip eden hanımların kullanıcı olmak için mağazalarda yarış yaptıklarını biliyor muydunuz?

Şehir Baskıları Cacharel Eşarpları

Cacharel 2014 Eşarp Yaz Koleksiyonunda Neler Görebilirsiniz?

Yeni sezon kataloğunda ustaların elinde yoğrulmuş, modern çizgilerle sınırları belirlenmiş, itinalı ve aynı zamanda coşkulu bir ürün yelpazesi bizleri bekliyor. Bahsi geçen ipek eşarplarda adete tüm renklerin dansı ve reveransını bir arada görmeniz mümkün olup, sezondaki trend renkler lila, mor, kırmızı, sarı ve oranjın sıcak etkileri yüzümüzü güldürecek cinsten bir mükemmellikle buluşuyor. Romantik desenler, sanatsal çizgiler ve geometrik şekiller ile soyut imgeler zengin tablolara dönüşüp adeta  bir sanat galerisi gibi Cacharel eşarplarını bizlere takdim ediyor. Soyut imgelerin elegan eşarp konseptlerine dönüştüğü bir zemin oluştururken mavinin, yeşilin turkuazın rolünü ustaca sergilediği renk cümbüşü arasına pudra ve fuşya tatları da sıkıştırmayı ihmal etmemişler. Böylece birer sanat niteliği taşıyan tüm eserleri çerçeveletip estetik zevkinize uygun başörtüsü olarak kullanmak size kalıyor.

Romantik hikayeler içerisinde kendinizi bulabilir, bol bol kullanılan kelebekler uçuşan çiçekler tomurcuklar ve şehir manzaraları her kombine uyum sağlayacak kadar başarılı görünüyor. Bonkörce kullanılmış kaliteler sunan Cacharel 2014 koleksiyonu bu sezonda görülmeye değer diyebilirim. Bu güzel ritimleri sakın kaçırmayın.

 Cacharel 2014 Eşarpları Karşınızda;

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git