Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En İyi Pişik Kremi

En İyi Pişik Kremi
1 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

En İyi Pişik Kremi

en-iyi-pisik-kremi-nedir

Pişikler tüm bebekleri oldukça rahatsız etmekte ve çok da acı vermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ama bebeklere her pişik kremi sürülmez. Bazı bebeklerin cilt dokuları hassas olduğu için bebeklerin popolarına zarar vermektedir. Bunu sakın unutmayınız. En iyi pişik kremi bebekleriniz için kullandığınız zaman idrar ve dışkıdan oluşan tahrişleri engellemeye yardımcı olmaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. En iyi pişik kremlerden bazıları arko, sebamed, hametan ve popolin adlı pişik kremleridir. Bu pişik kremleri sayesinde bebeğin poposunda pişik oluşumunda hemen engeller. Çünkü en iyi ve en markalı pişik kremdir. Bebeğin poposunda eğer kızarıklar oluştuysa ve tahrişten bebekler acı içindeyse bu saydığımız en iyi pişik kremlerinden bir tanesini kullanarak bebeklerde oluşan pişikten hemen iyileştirebilirsiniz. En iyi pişik kremlerini eczanelerden ve büyük marketlerden bulabilirsiniz. Ya da en iyi pişik krem internet sitesinden de satın alabilirsiniz.

en-iyi-pisik-kremi-1

Bebeklerin cilt dokularında oluşan tahrişler sonucunda iyileştiren ve azaltan pişik kremidir. Bebekler pişik oldukları zaman kızarıklar, bebekte huzursuzluk ve bebek cildinde yanma hissetmektedir. En iyi tedavi eden pişik kremlerinden bazıları da beklazon ve prednol adlı en iyi pişik krem olarak adlandırılır. Bazı bebeklerde pişikler mantar görünümünde olmakta ve çok da kaşıntı yapmaktadır. Bebeğinde eğer mantar şeklinde pişik varsa ve kaşıntı oluyorsa bu tedaviye en iyi pişik krem travanol adlı kremdir.En İyi Pişik Kremi, Bebeğiniz çok küçükse ve pişiği de çok fazla ise o zaman pruvan adlı pişik kremi ile bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Bu pruvan bebeğin cildinizi hem serinletir ve hem de yanma hissi de çok aza indirmektedir. Bebekleriniz için pruvan adlı pişik kremini de alabilirsiniz. Saydığımız tüm pişik kremlerin içeriğinde kimyasal madde yoktur. Aksine içeriğinde bitkisel içermektedir. Hem de pruvan pişik kremi bebeklerin poposunda mantar oluşumunu engellemektedir.

en-iyi-pisik-kremi-

Bebeklere pişik kremi nohut miktarında alıp sürmelisiniz. Bebeklerin poposundan başka bacak ve kalçalara da sürebilirsiniz. Bu yazımızda yazdığımız tüm kremler en etkilidir. En iyi pişik kremi hepsini tek, tek tekrar yazalım. Nivea pişik kremi, hametan pişik kremi, sebamed pişik kremi, mustela pişik kremi ve en iyisi de bepantol pişik kremidir. Bununla birlikte uni baby pişik kremini de bebekler için hatta yeni doğan bebekler için bu pişik kremi çok, çok iyi olmaktadır. Bu pişik kremleri en iyi geçiren yollarıdır. Aynı zaman da sadece pişik kremini sürmekle değil ayrıca bebeklerin cildini her zaman temiz tutmanız gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında bebeklerin hijyen bakımından özen gösterilmesi ve sık, sık bebekler yıkanmalıdır. Bebekler pişik olduğu zaman ilk olarak bebeğinizin pişik olan yeri sabun ile yıkayın. Sonrada bir bez ile siliniz. Çünkü pişiği en kısa zaman da geçirmek için bütün bunları yapmak da çok önemlidir.

en-iyi-pisik-kremi

Bebeğin bezini de sık, sık değiştirin ve altındaki bezi de her zaman kupkuru olması gerekir. Bebekler dışında yetişkinlerde de pişik oluşur. Özellikle yaz aylarında ve kilolu olan kişilerde pişik oluşabilmektedir. Pişik kremi bebekleri iki hafta geçirme süresi yetişkinlerde ise bir hafta iyileşme süresi olmaktadır. Pişik kremi almak için dermatologların önerisini de alabilirsiniz. Pişikler ciltlerde çok büyük bir sorundur. Hatta yaz aylarında bebeklerde çok terleme sonucu pişik meydana gelir. Pişik sorunu daha çok bebeklerde görülmektedir. En iyi pişik kremi ve  fiyatları on beş liradan itibaren başlamaktadır. Hametan pişik kremi de çok iyi markalardan bir tanesidir. Hametan pişik kremin fiyatı ise sizler için daha uygun olabilir. Hametan kremin fiyatı ise altı buçuk liradır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git