Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Moda Etekli Pantolon ve Şalvar Modelleri

En Moda Etekli Pantolon ve Şalvar Modelleri
30 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarında tesettürlü bayanların giyim modellerinden en çok tercih ettikleri giyim modeli etekli pantolon ve şalvar modelleridir. Giyim olarak oldukça rahat olan ve tesettür bakımından tesettürü bozmayan bu modeller yaz aylarında bayanların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Değişik markaların farklı çalışmalarıyla tesettürlü bayanlara sunduğu etekli pantolon ve şalvar modellerinde bu sene en moda ve tarzda görünen renkler açık renklerdir. Tesettür dünyasının nabzı haline gelen etekli pantolon ve şalvar modelleri her sene yeni modellerle bayanların rahat etmesini sağlıyor.

En Moda Etekli Pantolon ve Şalvar Modelleri 2013 yılında desen ve tasarım olarak her seneye göre değişik görülüyor. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde değişik markaların farklı tasarımları bayanların dikkatinden kaçmıyor. Tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını giderme noktasında her sene farklı modeller üreten markalar bu sene cepli etekli pantolon ve şalvar modellerini trend model olarak ürettiler. Cepli Etekli pantolon modellerinde bu sene farklı tarzlar ve renkler dikkat çekiyor. Tesettürlü bayanların rahatlıkla giyebilecekleri modeller arasında yer alan Şifon etekli pantolon ve şalvar modellerinde de 2013 yılında farklı tasarım ve dokunuşları görmek mümkün.

Basen pileli etekli pantolon ve şalvar modellerinin bu sene bayanların çok dikkatini çekeceği yeni modelleriyle markalar kıyasıya yarışıyor. Değişik model ve tarzlarda üretilen basen pileli etekli pantolon modelleri yaz aylarında bayanların ilgisini çekecek modellerde üretildi. Geniş, uzun pantolonlu etek modellerinde çok fazla değişiklik görülmese de yine de bu sene bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alması bekleniyor. Etekli şalvar modelleri 2013 en moda arasında yer alıyor.

İspanyol paça etekli pantolon modelleri, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de yine bayanların ilgisinden kaçmıyor. Giyiniş olarak rahat olan ve oturma kalkmalarda sıkmayan genişlikte olması, ispanyol paça etekli pantolon modellerinin tercih edilmesindeki en büyük neden olarak görülüyor.  Bayanların yaz aylarında yine çok fazlaca tercih ettiği tunik altına giyilecek dar pantolon modelleri de bu sene en moda pantolon modelleri arasında yer alıyor. 

Tesettür dünyasının nabzını yoklayan sitemizi her gün takip ederek, yeni giyim modellerinden haberdar olabilirsiniz. Kolay alışverişin adresi olan sitemizde her gün güncellenen yeni modeller sayesinde alışverişiniz rahat olacak.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git