Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Esra Öztek Kahraman

Esra Öztek Kahraman
1 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür dünyasının hızla büyümesi ve yeni modellerin gün geçtikçe artmasıyla birlikte sektörde yerini almaya devam eden başarılı iş kadınları da her sene yeni model tesettür giyimleri üreterek tesettür dünyasındaki yerini kapmaya devam ediyor. Abiye gelinlik modelleri üzerine yeni girişimlerde bulunan ve her sene tesettürlü bayanlar için daha değişik model ve tarzlarda üretim yapan Esra Öztek KAHRAMAN ile yaptığımız söyleşide tesettür modasından, tesettür giyim modellerine varıncaya kadar birçok konuyu ele aldık. Gerek sektörle ilgili düşünceleri olsun, gerekse sektöre dair çalışmaları konusunda olsun, başarılı iş kadının neler yapabileceğiyle ilgili de konuşan Esra Öztek KAHRAMAN, önümüzdeki yıllarda daha farklı modeller üreteceğinin de haberini veriyor. İşte o söyleşi;

Örtülüyüm;

Esra Hanım merhaba, firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Esra Öztek KAHRAMAN;

Firmamız, 2009 yılında İzmir’de kuruldu. Tesettür giyim sektöründe başarılı olmak adına, sektörü yakından takip ettik. Eksik olan modeller ve sürekli aynı modellerin üretilmesinden uzak, daha yeni tarzda modeller üretme amacı ile firmamızı kurma kararı aldık ve bu konuda da oldukça başarılı olduğumuzu söyleyebilirim.

Örtülüyüm;

Firmanızda ağırlıkta hangi modellere yer veriyorsunuz?

Esra Öztek KAHRAMAN;

Dediğim gibi sektöre girdiğimde büyük araştırmalar içine girdim. Öncelikle abiye ve gelinlik sektörünün tesettür ayağında büyük eksikliklerin olduğunu gözlemledim. Aslında yok değildi ancak var olan modeller ve tarzlar bilindikler dışında değillerdir. Bu nedenle tesettürlü bayanların daha rahat kullanacakları ve sıradanlaşmış modellerden farklı olarak yeni stil gelinlik ve abiye model üretimine karar verdik.

Örtülüyüm;

Ürettiğiniz modellerin dağıtımını nasıl yapıyorsunuz? sadece İzmir civarında mı çalışıyorsunuz? yoksa nereden talep olursa oraya gönderme imkanınız var mı?

Esra Öztek KAHRAMAN;

Yok, hayır. Sadece İzmir bölgesinde çalışmıyoruz. Dünyanın neresinde olursa olsun, siparişlerimizi müşterilerimize yetiştiriyoruz.

Örtülüyüm;

Tesettür modelleri ve tesettür dünyası hakkında son olarak neler söylemek istersiniz?

Esra Öztek KAHRAMAN;

Tesettür modası son birkaç senedir iç açıcı olduğunu söylesem de sürekli aynı modellerle karşılaşıyoruz. Aslında tesettür modelleri çok geniş yelpazeye sahiptir, bu nedenle farklı girişimlerin olması, yeni stillerin üretilmesi, tesettür çizgisini aşmadan yeni modellerin üretilmesi, tesettürlü bayanlar açısından kolaylık ve alternatif olacağını düşünüyorum.

Örtülüyüm;

Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Esra Öztürk KAHRAMAN irtibat adres:

Mimar Kemalettin Karadeniz İş hanı -İzmir / Türkiye

Telefon Gsm: (0536) 590 28 37

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git