Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Evde Yapılabilecek En Güzel Saç Modelleri

Evde Yapılabilecek En Güzel Saç Modelleri
2 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

Evde Yapılabilecek En Güzel Saç Modelleri

 

evde-yapilabilecek-sac-modelleri

Saçlar şüphesiz kadınlar için en güzel aksesuarlardır. Bir kadının belki de en güzel yeri saçıdır. Onun içindir ki çoğu kadın saçlarına ayrı bir özen gösterir. Bunun için yoğun uğraşlar verir ve kuaförlerde uzun zamanlar geçirip büyük paralar döker buralara. Aslında evinizde kendi yapacağınız bakımlarla da onları sağlıklı bir hale getirebilir ve onlara en güzel modelleri verebilirsiniz. Evde yapılabilecek en güzel saç modellerinden saçlarına özen gösteren kadınlar için bahsedeceğiz. Evde yapılabilecek en güzel saç modelleri en sağlıklı ve en temiz saçlara yapılan modellerdir. Dolayısıyla ilk önce saçlarınızın temiz olması gerektiğini belirtelim. Saçlar yıkandıktan sonra yapılan saç modelleri daha güzel olur ve daha uzun süre dayanır.

evde-yapilabilecek-en-guzel-sac-modelleri-neler

Kirli ve yağlanmış bir saça yapılan model he tutmaz , tutsa uzun süre gitmez ve gitse de zaten güzel görünmez. Saçlar gereken temizliğe kavuştuktan sonra taranarak açılması sağlanır. Eğer ki saçlarınız çok birbirine dolaşan bir yapıdaysa saç kremlerinden kullanabilirsiniz. Bu kremler saçlarınızın kolay taranmasını sağlayacak ve onları açacaktır. Bütün bunları yaptıktan sonra ise istediğiniz modeli saçlarınıza vermek için hiçbir engel yok demektir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir husus var ki o da saçın uzunluğudur.

evde-yapilabilecek-en-guzel-sac-modellerinden

Her modelin her saç uzunluğuna gitmediği aşikardır. Kısa bir saça at kuyruğu modeli vermek pek akıllıca bir davranış olmayacaktır. Evde yapılabilecek en güzel saç modellerini nerde kullanacağınız önemlidir. Eğer ki özel bir günde kullanılacak bir model yapmak istiyorsanız ve uzun bir saç modeliniz varsa at kuyruğu modeli ve topuz yapılabilecek en kolay saç modellerindendir. Bu modelleri yapmak için saçlarınızı şekillendirmenize gerek yok. Düz bir saçınız varsa hiçbir problem yok fakat kıvırcık bir saçınız varsa at kuyruğu için saçınızı bağladıktan sonra kuyruk tarafını düzleştirmeniz gerekecektir ki bunun da iyi bir düzleştiriciyle hiç zamanınızı almayacağını söyleyelim.

evde-yapilabilecek-en-guzel-sac-modelleri

Açık bir saç modeli istiyorsanız saçlarınızı sadece düzleştirerek de oldukça güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Daha havalı bir görüntü için saçlarınızı maşayla dalgalı bir hale getirebilirsiniz. Bukleleri seviyorsanız yine maşayla harika bukleler elde etmek sizin elinizde . Saçlarınızı maşa da daha çok bekleterek daha dolgun bukleler oluşturabilirsiniz. Özellikle su dalgası modelinin oldukça hoş bir model olduğunu ve kadınlara yakıştığını söyleyelim. Uzun saçlı olan hanımlara örgü modeli de adeta can kurtaran gibi yetişiyor. Evde yapılabilecek en güzel saç modellerinden olan örgüleri normal örgü şeklinde yapabilir veya örgünün değişik versiyonları olan balık sırtı ve mısır örgü şeklinde de yapabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git