Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ferace Modelleri

Ferace Modelleri
20 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Ferace modelleri 2013 yılında değişik stil ve tasarımlarıyla tesettür dünyasının en canlı renklerinden biri oldu. Tesettürlü bayanların tercih ettiği örtünme şekillerinden en çok rağbet göreni ferace modelleridir. Bu nedenle her sene yeni ferace modelleri, farklı firmalar tarafından tasarlanarak, tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor.

Ferace modelleri 2013 yılında en çok göze çarpan modellerden biri Yarasa kollu pelerinli ferace modeli. Gerçek anlamda da giyilmesi kadar bir de modelin güzelliği de dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ferace modellerinde yeni trend ferace modellerinin tasarlanması tesettür dünyasında yeni seçeneklerin gelmesini de beraberinde getiriyor.

Ferace modelleri arasında 2013 yılında yine çok fazla rağbet gören modellerden biri Mevsimlik kot ferace. Her mevsim kolaylıkla giyilebilecek kot ferace modeli, tesettürlü bayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Farklı desen ve çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken kot ferace modelleri 2013 yılında mevsimlik olma özelliğini de sunması modelin çok fazla tutulmasındaki en büyük neden olarak göze çarpıyor.

Yaz güneşinin kavurucu sıcaklarında tesettürlü bayanların daha rahat edecekleri feracelerde sadece saydığımız ferace modelleri bulunmuyor elbette. Yine çok fazla tercih edilen ferace modellerinden biri de beyaz uzun pelerin ferace modeli. Modeldeki beyaz inci görünüm ve rahatlık tesettürlü bayanların aradığı rahatlığı kendilerine sunmaya yetiyor. Tasarım ve işleme olarak da çok harika duran ferace modeli, tesettür dünyasında kendinden en çok söz ettiren ferace modellerinden biri oldu.

Farklı ferace modellerini sizin için araştırarak sitemize eklemeye devam ediyoruz. Örtülüyüm.com sitemizde her gün değişik giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışverişinizi kolaylaştıran sitemizle daha nice mutlu alışverişlere.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git