Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ferraceci Ferace 2014 İlkbahar Yaz Modelleri

Ferraceci Ferace 2014 İlkbahar Yaz Modelleri
23 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Ferraceci

Ferace modellerini konuşturan ve hayat veren bir marka Ferraceci..

Şimdiler de butik ve moda evlerinin çok popüler olduğunu ve gözde ürünleri bulabileceğiniz mekânlar olduğunuz daha önce ki yazılarımızda belirtmiştim. İşte şimdi bu iki mekân arasında bir yer de olan Semra Alpak ve Sümeyra Arslan’ın bir araya gelişi ile ortak faaliyet ve hedeflerini birleştirmelerinden doğmuş. Neden mi ferace derseniz? Hepimizin bildiği gibi istediğimiz gibi ferace bulmanın zorluğu onları bu yönde ilerlemeye teşvik etmiş.

Ferace İlkbahar Yaz Modelleri 2014

Bir ferace de olmasını düşlediğiniz her şeyi bulabilmeniz mümkün bu markanın içerisinde, taşlar payetler, süsler apoletler gibi çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirilmiş model ve renk seçenekleri var. Eklemeliyim ki detaylarda değişiklik yapmak tamamen sizin beğeninize ve zevkinize kalmış.

Ferraceci’yi geniş bir yelpaze takip ediyor ve tercih ediyor; Umre kıyafeti arayanlar, yeni tesettüre girenler, ramazanda teravihe gitmek için uygun kıyafet isteyenler, düğün, nişan davete hazırlık yapan hanımlar ve ailesine hediye almak isteyen beyler gibi asil giyimin sembolü olan feraceyi kısacası herkes arıyor.

Ferraceci Ferace Modelleri 2014

Daha rahat bir yaz sezonu geçirmeniz için koleksiyonlarında titizlikle seçtikleri kumaşlardan üretilen modelleri derleyip toparladık. Favoriler arasında olan siyah feraceler zamansız ve klasik parçalardır. Güçlü ve otoriter bir hava siyah renk ile sizi buluşturmaya hazırlanırken, feracedeki renk devrimini de atlamamak gerekir. İddialı renkler ve desen kombinlerini feraceler üzerinde görebilirsiniz. Hayat kurtarıcınız feracelerden mutlaka bir tane edinmelisiniz.

2014 Ferraceci Ferace Modelleri

 

loading...
Ferraceci Ferace 2014 İlkbahar Yaz Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ayse diyor ki:

    Selamun Aleykum, bir sorum olacakti. Ben hollandada kaliyorum ve 5numarali ferace(siyah kollari cicek desenli)cok hosuma gitti. Hollandayada gonderiyormusunuz. Simdiden cok tskkurler ve hayirli bayramlar.

    1. Bahar Can diyor ki:

      05444227601 – 05057886646 nolu telefonlardan firmayı arayıp öğrenebilirsiniz.

Sayfa başına git