Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelinlik Tarzı Tesettür Kıyafet Modelleri

Gelinlik Tarzı Tesettür Kıyafet Modelleri
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Gelinlik Tarzı Tesettür Kıyafet Modelleri

Tüm işlemler hazır olduktan sonra nikâh günü gelir ve gelinler genellikle nikâh günlerinde gelinlik giymeyi pek uygun bulmazlar.Renkli-tesettür-abiye-modeli Özellikle nikâhı ayrı, düğünü ayrı gün olanların tercihleri bu yöndedir. Nikâh günü sade ve gelinlik gibi bembeyaz bir elbise tercih eden tesettürlü bayanlar için bir kaç öneri.

Retro bir tarzı izleyen tesettür modasında trend hareket danteller ve güpürler. Özellikle gelinlik gibi abiye elbiseler üzerinde en çok tercih edilenler bu yönde. Bu tarz detaylar özellikle etek kısımlarında ya da omuz başlarında apolet tarzında.

Modellerin uçlarına boncuklu detaylar kıyafeti oldukça hareketli bir tarza dönüştürüyor. Kuğu gibi görünmek isteyen hanımların ilk tercihleri arkası kuyruklu modeller. Bu modeller balık veya volanlı eteklerin üzerinde son derece elegan duruyor.

Tarz renkler ise bal köpüğü, kırık beyaz ve her zamanki gibi pudra pembesi. Peki, neden pudra pembesi?

Bu renk bayanların vücudundaki birçok kusuru örtüyor. Açık bir renk olmasına karşın kalçaları olduğundan küçük gösteriyor. Pudra pembesi nikah elbiselerinde bu yılın trend hareketi gold baskılı organze tüller.
Renkli-tesettür-elbise
Bu tarzların etekleri genellikle çok geniş olmamak kaydı ile volanlı tercih ediliyor. Kollar dar ve beden kısmı etek üzerine kadar baskılı tüllerle kaplı. Bu tarzların üzerilerinde farklı renk etek kanatları kullanılabiliyor. Ya da natürel tasarlanan elbisenin üzerine gold bir abiye ceket son derece tarz duruyor. Şansını saflıktan yana kullanmak isteyenler bebek mavisi ve balköpüğü tonlarını tercih ediyor.

Artık beyaz dışında bu renklerde saflığın göstergesi sayılabiliyor. Komple elbise üzerinde elbise ile aynı renk güpür detay son derece şık duruyor. İsteyen hanımlar kıyafetin üzerine ince bir kemer de kullanabilirler. Eşarp tercihleri genellikle kıyafet ile aynı renk olabiliyor.

Son derece sade tasarlanan bu tarzlar hanımların üzerinde oldukça zarif duruyor. Sade tasarımların bazılarında saten dışında kullanılan kumaşların altından organze ve kumaşın renginden daha koyu tüller detay olarak kullanılabiliyor. Etek uçlarından dışarıya fırlayan bu tüller beldeki küçük aksesuar ile son derece elegan duruyor.

Eşarp tercihleri tüllerle aynı renk tercih ediliyor. Zarif ve şık görünen bir başka tarz tesettür nikâh kıyafeti belin en yukarısından başlayarak kalın pileler ile tasarlanmış. Kendinden modern baskı desenli elbisenin omuz detayları son derece zarif. Omuzlardaki uzun saçakların üst kısmı baskısız düz kumaştan tasarlanmış.

Farklı bir duruş sergileyen elbisenin eşarp modeli kıyafet ile aynı renk.
Tesettür-elbise-modelleri

Kilolu bayanlar nikâh törenlerinde özellikle geniş etekli koyu renkleri tercih etmeli. Eğer kullanabiliyorsa arkadan bağlamalı bir korse ile birlikte volansız etekli düz bir model bayanları daha zayıf gösterecektir. Nikah elbiselerinin altına daha çok platform topuk modası ön planda. Tercihen bu modellerin altına topukları fazla yüksek olmayan ayakkabılar tercih edilebilir.

Gelinlik Tarzı Tesettür Kıyafet Modelleri Resimleri

Gelinli-tarzı-giyim

Güzel-tesettür-abiye-model

Renkli-tesettür-abiye-model-kombinRenkli-tesettür-elbise

Tesettür-elbise-model

Tesettür-elbise-modelleri

Tesettür-model

tesettür-modeli

Tesettür-modelleri

Tesettür-trend-model-kombin

Trend-kombin-tesettür

Trend-tesettür-elbise

Trend-tesettür-modeli

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git