Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri

Genç Tesettür Kombinleri
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Genç Tesettür Kombinleri

Son zamanlarda tesettürlü giyinen gençlerin sayısı bir hayli arttı. Bu artışla beraber tesettür giyim sektöründe de canlanmalar oldu. Genç tesettür kombinleri diğer tesettür giyimlerinden biraz daha farklılık gösteriyor. Bu farklılığı hem renklerde hem de tasarımlarda görmek mümkün.

Genç tesettürlü bayanlar daha çok rengârenk kombinler yapma taraftarları. Bu detayı göz önünde bulunduran tasarımcılar da genç kesime hitap etmek adına farklı renkleri kullanarak sizlerin hem değişik hem de modern kombinler yapmanıza yardımcı olmaktadırlar. Gençlerin son zamanlardaki kıyafet tercihleri arasında öne çıkan bazı parçalar bulunuyor. Özellikle pantolon üzerinde uzun tunikler giyilerek yapılan kombinler sadece gençlerin değil orta yaşlardaki bayanların da tercihi oluyor. Bayanların pantolonları tercih etmelerinin en önemli sebepleri arasında rahatlık ön plana çıkıyor. Uzun tunikler kullanarak daha şık ve daha modern bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar yeni sezonda geometrik desenli uzun tunikleri tercih ediyorlar. Geometrik desenli tuniklerde genellikle farklı renklerin bir araya gelerek oluşturduğu detaylar ön plana çıktığı için pantolonlar daha arka planda kalıyor. Farklı şekillerden oluşan tunikler yeni sezonda renkli pantolonlarla kombin yapılabiliyor. Özellikle renkli bilek pantolonlar bayanların kombinelerini tamamlamak için en çok tercih ettiği pantolon modelleri arasında bulunuyor. Uzun zamanlardan beri kullanılan ve modasını kaybetmeyen bol paça pantolonlar da tesettürlü bayanların kombinelerini tamamlamak için en çok yaralandıkları pantolonlar arasında ön plana çıkıyor. Mavi kot pantolonlar ve siyah pantolonlar bayanlar arasında en çok tercih edilen pantolon modellerinden. Üstelik bu renkler kombin yapılırken de sizlere kolaylık sağlıyor.

Renkli Genç Kombini

Renkli Genç Kombini

Gençlerin kış sezonunda en çok kullandıkları kombinler arasında farklı modellerde eteklerle yapılan kombinler de dikkat çekiyor. Kısa kovboy botları ve bu botların bir parmak yukarısına kadar uzun olan etekler doğru kombin yapıldığında hem modern hem de dikkat çekici bir görünüm oluşturabiliyor. Batı giyim tarzına yakın olan bu kombini yapmak isterseniz ihtiyacınız olan birkaç parça kıyafet arasında en önemli detay etek ve yeleklerdir. Özellikle püskül detaylı kahverengi yelekler batı giyim tarzını yansıtmak için en iyi seçim olacaktır. Etek seçiminizde de koyu renk tercih etmeniz daha kolay bir uyum sağlamanız açısından yararlı olacaktır.

Genç tesettür kombinleri arasında öne çıkan bir diğer tasarım ise yaka detayları ile ön plana çıkan gömlekler oluyor. Gömlekler sadece gençlerin değil her yaş grubundan bayanın rahatlıkla kullanabilecekleri ve kolaylıkla kombin yapacakları kıyafetlerdendir. Fakat gençler daha modern ve daha farklı tasarımlara yöneldiği için sıradan gömlekler pek ilgilerini çekmiyor. Bu düşüncelerini yıkmayı amaçlayan ve eski model gömleklerin de değerlendirilmesini sağlayan gömlek tasarımları özellikle yaka detayları ile ön plana çıkıyor. Genç bayanların gömleklerde en çok dikkat ettikleri detay yaka kısımları oluyor. Bu yaka detayı ise sadece gömleğin yapısıyla alakalı değil elbette. Eğer yaratıcılığınıza güveniyorsanız ve el becerisine de sahipseniz yaka kısımları sade olan gömleklere hem nakış hem de boncuk işlemeleri yaparak gömleğinizi sıradanlıktan çıkarabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemezseniz de genç tesettür kombinleri’nde en çok kullanılan büyük kolyeler ile gömleğinizi kendi tarzınızı yansıtacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Ve bu farklı gömleklerinizi hem pantolonlarınızla hem de eteklerinizle kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git