Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Tesettür Modası

Genç Tesettür Modası
16 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Genç Tesettür Modası

 

genc-tesettur-modasi-tunikler

Tesettür modası denilince akla birçok ürün yelpazesi gelmektedir. Bunlar içinde başörtüsü, tunik, trençkot, kaban, pardesü, haşema, etek, kap ve ferace gibi parçalar yer almaktadır. Genç tesettürlüler daha çok trençkot, kap , şal gibi modelleri tercih ederken yetişkine doğru modeller pardesü ve ferace olarak şekil değiştirebilmektedir. Bundan beş on sene öncesine kadar kendilerine uygun kıyafet bulamayan genç tesettürlüler tesettür modasının çok hızlı bir gelişim göstermesiyle artık kendilerine uygun kıyafet ve başörtüsü çeşidini kolay bir şekilde temin edebiliyorlar.

genc-tesettur-modasi-tunik

Genç tesettür modası içinde yer alan trençkot modelleri özellikle sonbahar aylarında rahatlıkla kullanılan parçalardır. Giy çık diye tabir ettiğimiz kolaylığı güzel bir şekilde sağlamaktadır. Şık modelleriyle de şıklığından ödün vermeden rahatlık isteyen kadınların vazgeçilmez tercihleri arasında sayılıyor diyebiliriz. Kışın giyilecek kap ve kabanlarda da genç tesettür modası içinde oldukça farklı tarz da yapılan ürünler mevcuttur. Dilediğiniz modelde ki kap veya kabanda sıcaklığın keyfini sürerken aynı zamanda şıklığınızla da göz kamaştırabilirsiniz.

genc-tesettur-modasi

Yazın giyilecek parçalar için de olan uzun etekler de çok tercih edilen ürünlerdir. Uzun açık renk salaş bir etek altına giyeceğiniz sandaletle modaya uygun bir stilde yaratabilirsiniz. Etek çeşitleri sade modellerden oluşabildiği gibi rengarenk ve desenli çeşitleri de mevcuttur elbette ki. İsteğinize göre modeli bulmaya çalışırken zorlanmayacaksınızdır. Genç tesettür modasına yön vermeye çalışan tesettür firmaları birbiriyle yarışadursun bundan en çok karlı çıkan gen tesettürlü hanımlar oldu desek yanlış olmaz herhalde. Çünkü oldukça fazla çeşitte kıyafetler ve başörtüler üretildi ve tesettürlü hanımlar diledikleri kıyafetleri ve başörtülerini rahatlıkla bulabilir oldu.

genc-tesettur-modasi-spor

Genç tesettürlüler arasında en çok tercih edilen kıyafet türü tuniklerdir. Tunikler pantolonla birlikte giyildikleri için rahatlık açısından memnuniyet sağlar. Aynı zamanda tesettüre uygun olarak uzun, dizde ve diz üstü olan modelleriyle tercihleri farklı olan hanımların ihtiyaçlarına yönelik üretilmişlerdir. Aynı zamanda kap, kaban ve trençkotlarda da tunik boy şeklinde üretilmiş olanlar mevcut olup çok uzun modelleri tercih etmeyen tesettürlü genç hanımlar bunları da tercih edebilirler. Yine genç tesettür modasını oluşturan parçalardan olan feracelerden bahsedecek olursak salaş olan bu feraceler rahatlık açısından vazgeçilmez ürünlerdir. Dış kap olarak kullanılırlar ve giy çık olarak tabir edilen kıyafetlerdendir. Feraceler bu yüzden genç tesettürlü hanımların kurtarıcı ürünleridir demek yanlış olmayacaktır. Genelde siyah renkte olanlar mevcuttu ancak şimdilerde çeşitli renkte olanları da üretilmektedir.

Genç Tesettür Modası Resimleri

 

genc-tesettur-modasi-pantolonlargenc-tesettur-modasi-genc-tesettur-modasi-kot-montgenc-tesettur-modasi-kemerli-etek

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git