Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Tesettürlüler İçin Giyim

Genç Tesettürlüler İçin Giyim
9 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

Genç Tesettürlüler İçin Giyim

 

 

genc-tesetturluler-icin-giyim

Genç tesettürlüler için giyim bundan yaklaşık on sene öncesine kadar yok gibi bir şeydi desek yanlış olmaz herhalde. Giyim konusunda büyük sıkıntılar çeken bu genç tesettürlü hanımların imdadına bu konuda ki açığı gören yine tesettürlü kadınlar yetişti diyebiliriz. Moda ve giyime ilgi duyan bu kişiler kendi ürettikleri giysileri pazarlamaya başladılar ve oldukça ilgi gördüğünü gördükten sonra bunu markalaştırmaya karar verdiler ve şimdilerde bu kişilerin markaları büyük bir isme sahip. Bundan hem bu pazarı gerçekleştiren kişiler hem de tesettürlü genç hanımlar kendilerine pay çıkardı. Bu pazarı yapanlar geliştirdikleri markalarıyla geç tesettürlü hanımlar da istedikleri kıyafetleri bulabiliyor olmalarıyla hallerinden memnunlardı.

genc-tesetturluler-icin-giyim-hakkinda

Giyim parçaları arasında genç tesettürlüler için en çok tercih edilenlerden birisi tuniklerdir. Bu tuniklerin boyları her boyda olabiliyor ve isteyen istediği boyda tuniği kolaylıkla bulabilir. Oldukça da fazla çeşidi olan bu tunikleri ister klasik isterseniz de spor tarzda bulabilirsiniz. Önceleri çok sınırlı olan bu tunik çeşitleri şimdilerde çeşitleri ve şıklıklarıyla adeta göz dolduruyor. Onun için de tesettürlü hanımlar dışında da bu tuniklerin alıcıları oldukça fazladır. Tunikler genç tesettürlüler için giyim parçaları olmalarının yanı sıra yetişkinler için de kullanılabilen parçalardır. Daha ileri yaşlarda ki. hanımlar sadece gençler için modeller olduğunu düşünmesin .

genc-tesetturluler-icin-giyim-hakkinda-bilgi

Her yaşa hitap eden tunikleri her yerde kolayca bulabilmeniz mümkündür. Genç tesettürlüler için en merak edilen konulardan birisi de haşemalardır. Yine seneler öncesinde genç bir tesettürlü için uygun bir haşema modeli bulmak imkansızdı. Ve oldukça geniş ve su toplayan ve şu doldurarak şişen adeta naylon parçalarından yapılmış haşemalar mevcuttu. Bu haşemalarla yüzmek neredeyse imkansızdı. Ancak şimdilerde tayt olarak üretilen ve üstüne tunik boyda bir mayoyla yine iki parça halinde tesettüre uygun olarak tasarlanmış haşemalar vardır. Yine bunlarda da boy değişiklikleri mevcut yani istediğiniz boyda bulabilirsiniz.

genc-tesetturluler-icin-giyim-modelleri

Diz altı ve düz üstü boy olarak kullanılabilen bu haşemaları bikini veya mayo giymeyi tercih etmeyen açık hanımlarda oldukça fazla tercih ediyor. Tayt şeklinde olan bu haşemalar rahat bir yüzme keyfi yaşamanıza olanak tanıyor. Tayt şeklinde olduğu için haşemanın su toplaması ve yüzmeye engel olması mümkün olmuyor. Uzun etekler de tercih edilebilecek güzel uygun parçalardır. Etek modellerinde de çeşitler tuniklerde olduğu gibi fazla ve çok güzel modeller olduğunu söyleyelim. Özellikle son zamanlarda pileli ve kadife etekler oldukça moda.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git