Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Trend Sade Abiye Modelleri 2013

Genç Trend Sade Abiye Modelleri 2013
15 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinin 2013 yılında daha fazla tutulması beklenmesinin en büyük nedeni bu sene kumaşlarının daha kaliteli olması ve trend abiye modellerinde sade abiye modellerinin yaygın olarak tercih edilmesidir.

Genç trend sade abiye modelleri 2013 yılında genç kızların ilgisini çekecek model ve desenlerde üretildi. Farklı markaların çalışmalarıyla geliştirilen sade abiye modellerinde bu sene en çok tutulması beklenen modellerden biri de kendinden parlak kumaş abiye modelleri.

Özel gecelerde genç bayanların rahatlıkla giyip, çok beğenecekleri sade abiye modellerinden en çok göze çarpan modellerinden biri düz renk şifon ceket abiye modeli oldu. Farklı tasarımların dikkat çektiği abiye modellerinde yine genç bayanların tercih edecekleri modellerden biri de kaftan modeli abiye. Kaftan modeli abiyelerin genç bayanların zarafeti için oldukça şık görünüme sahip olması 2013 yılında tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri olarak görüleceği bekleniyor.

İkili bluz abiye modellerinin de trend sade abiye modelleri içinde olduğu görülen 2013 yılında abiye modellerine dair çok fazla seçenek, abiye modelleri arayan genç bayanları bekliyor.

Tesettür modasını yakından takip eden sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerinin yanı sıra abiye modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git