Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Hangi Ayakkabı Sana Göre

Hangi Ayakkabı Sana Göre
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Hangi Ayakkabı Sana Göre

hangi-ayakkabi-sana-gore-

Ayakkabıda hangi ayakkabı sana göre önce bu sorudan başlamak gerek. Yoksa şık görünmek ayak sağlığını bozacak ayakkabılar giymek hiçte akıl karı olmaz. Ben bu konuda önce sağlık sonra şıklık diyen bayanlar için hangi sana göre adlı yazımı kaleme aldım. Umarım faydalı olur. Öncelikle biz kadınların dillere destan ayakkabı sevdasından başlayalım. Bu yazıyı okuyan kim varsa aklına beğenerek aldıkları ama giymediği ayakkabılar gelecektir. Aslında konunun özeti tam da bu öncelikle, ayağı taraklı olan bayanlar hangi ayakkabı size göre hiç düşündünüz mü? Çok beğenip aldığınız o sar ve sivri burunlu ayakkabılar dolapta bekleye koysun. Benim size bu konuda ilk önerim, geniş burunlu parmaklarınızın içinde rahat edeceği türden ayakkabı modellerini seçmenizi tavsiye ediyorum.

hangi-ayakkabi-sana-gore

Yeni sezonda spor tarz giyinen bayanlar için, yan ve arka tarafı esnek bantlı olan ayakkabılar ideal bir seçim olacaktır. Ayakkabım hem topuklu hem rahat olsun diyen ayağı taraklı bayanlar için, yine önü geniş doldu topuklu ayakkabı modelleri sizler için ideal bir seçenek olacaktır. Minyon tipli hanımlar için, hangi ayakkabı sana öre Yaşsız kadınlar kategorisindeki minyon tipli hanımlar ince topuklu ayakkabılar sizi inanın olduğunuzdan çok daha şık ve zarif gösterecektir. Ben boyunuzu olduğundan çok daha kısa göstereceğini düşündüğümden bilekten bağlamalı ayakkabı modellerini size önermiyorum. Renkli ince topuklu ayakkabılar ile boyunuzdan çok ayakkabılarınız ön planda olacaktır.

hangi-ayakkabi-sana-goredir

Minyon tipli bir bayanlar için son bir detay stilletolar sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir. Hangi ayakkabı sana göre Özellikle ten rengi stilletolar ile harika görüneceksiniz. Büyük ayaklarda hangi ayakkabı sana göre; Ayağı büyük bayanlar için öncelikle, ayaklarınızın daha küçük görünmesini sağlayacak koyu ren ayakkabı modellerini seçmelerini öneririm. Çünkü ayağınızı olduğundan hem daha ufak gösterecek, hem de daha şık duracaktır. Sandaletleri kesinlikle önermiyorum. Ayaklarınızı olduğundan çok daha büyük gösterecektir. Eğer sandalet giymeyi seviyorsanız şayet, o zamanda geniş bantlı olan modelleri tercih etmenizi öneririm.

hangi-ayakkabi-sana-goredir-

Topuklu ayakkabı modellerinin en az kısa bolu bayanlarda olduğu kadar kurtarıcı olduğunu söyleyebilirim. Bir de orta boylarda iseniz ne kadar yüksek topuklu ayakkabı giyerseniz ayağınız o kadar küçük görünecektir. Rahatlık açısından ele alacak olursak, illa sivri topuk giymeniz de şart değil. Dolgu topuklu ayakkabılar sizde hem çok şık duracak hem de kullanım açısından rahatlık sağlayacaktır. Ayrıca püskül, toka, detaylı ayakkabılar ayağınızı olduğundan çok daha küçük gösterecektir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git